ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 5:59 pm

U Crnoj Gori proglašena je epidemija novog gripa, saopštio je Miodrag Radunović crnogorski ministar zdravlja nakon današnje sjednice Vlade.

Kako je Radunović istakao, epidemija već postoji samo je sada i ozvaničena što stvara pravni osnov za djelovanje.

Radunović je novinarima saopštio da je takva odluka donijeta da bi državni organi imali pravni osnov za preduzimanje radikalnijih mjera, ako bude trebalo.

“To znači mogućnost uvođenja radne obaveze za zdravstvene radnike, kao i korišćenja određenih objekata i sredstava javnog prevoza u slučaju da se poveća broj oboljelih od gripa”, objasnio je on.

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! 1261060201685_epidemija


Prema njegovim riječima zdravstvene i školske vlasti će redovno pratiti epidemiološku situaciju u školama i na univerzitetima, pa će, u skladu sa tim i donijeti eventualnu odluku o skraćenju polugodišta za đake i semestra za studente.

Radunović je rekao da gripa još nema u tri crnogorske opštine, Žabljaku, Plužinama i Šavniku.

Radunović je najavio da će danas iz Pariza stići nova pošiljka od 10.000 doza vakcine protiv novog gripa.

On je ponovio da je vakcina koja je ranije došla u Crnu Goru kvalitetna i da nema razloga za strahovanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:21 am

uh al zezaju narod,treba prvo njima dati cjepivo pa ako im ne naskodi onda narodu okrugli sto
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:23 am

Rade i skole i sve kao nema potrebe da se nista ukida i ako je epidemija proglasena... ccc budale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:24 am

cuvaj se laki,ja sam cula da se ta gripa prenosi virtualno hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:24 am

laki ::
Rade i skole i sve kao nema potrebe da se nista ukida i ako je epidemija proglasena... ccc budale

smiješno smiješno smiješno smiješno ko o čemu on o školi hahahahahahah...............



NAJBOLJA ODBRANA OD GRIPE JE NE IZLAZITI NIGDJE IZ SOBE JEDNO MJESEC DANA smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:25 am

koala ::
laki ::
Rade i skole i sve kao nema potrebe da se nista ukida i ako je epidemija proglasena... ccc budale

smiješno smiješno smiješno smiješno ko o čemu on o školi hahahahahahah...............



NAJBOLJA ODBRANA OD GRIPE JE NE IZLAZITI NIGDJE IZ SOBE JEDNO MJESEC DANA smiješno smiješno smiješno smiješno

Ja sam bolestan al nije to taj grip na srecu...samo sam prehladjen sjutra svakako necu u skolu 62 62 62 :crazy: :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:25 am

a sta ako se najede graha smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:26 am

Za to me ne pitaj smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:26 am

Ja sam bolestan al nije to taj grip na srecu...samo sam prehladjen sjutra svakako necu u skolu

jesi li siguran u tooooo :crazy: sah sah
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:28 am

beban ::
Ja sam bolestan al nije to taj grip na srecu...samo sam prehladjen sjutra svakako necu u skolu

jesi li siguran u tooooo :crazy: sah sah

1000000000000 % sah MAT smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!   Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Proglašena epidemija novog gripa u Crnoj Gori!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori
» Pamela Anderson planira graditi hotel u Crnoj Gori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions