ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 3:03 am

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Pamela20andersonthumbnailPamela Anderson, bivša zvijezda serije "Baywatch", odlučila je svoj novac investirati u izgradnju ekološkog hotela u Crnoj Gori. Atraktivna Playboyeva zečica shvatila je da su nekretnine isplativa investicija te je "bacila" oko na jednu u susjednoj državi i povodom toga najavila posjet Crnoj Gori krajem ožujka. "Povod dolaska najpoznatije Playboyeve zečice nisu nikakva snimanja, već poslova posjeta i investiranje u izgradnju", najavili su direktor Atlas grupe Đorđe Đurić i menadžer glumice Peter Asher.



"Živim iz sata u sat, što je poprilično uzbudljivo"

Asher zastupa veliki broj poznatih osoba koje su zainteresirane za investicije diljem svijeta, a među njima je i Pamela. Budući da i sama promiče zdrav život i ekologiju zainteresirala se za dva projekta Atlas grupe - Atlas kapital centar u Podgorici i turističko-zdravstveni kompleks u Meljinama. Ovaj drugi ju je posebno dojmio pa se osobno želi uvjeriti u plan realizacije te spojiti ugodno s korisnim i upoznati se sa svim čarima i ljepotama Crne Gore.

Inspiraciju za gradnju eko-hotela dobila je prije gotovo pola godine kada je u sklopu jedne humanitarne akcije posjetila Abu Dhabi i tada je navodno prihvatila prijedlog kraljevske obitelji da se počne baviti hotelijerstvom. "Radim puno stvari odjednom, a nekretnine su samo jedan od budućih projekata kojima ću se baviti. Točnije, zanimaju me hoteli kao takvi i to od Abu Dhabija, pa sve do Crne Gore", izjavila je zanosna plavuša. "Moj novac je sav u nekretninama i gradnji, živim iz sata u sat, što je poprilično uzbudljivo. Ali ako sada pogledate tržišta kapitala, vidjet ćete da je zaista tako. Sav moj novac nekuda ode. Čim ga dobijem, istog trena ga darujem u dobrotvorne svrhe ili se odlučim nešto izgraditi. Nisam neki štediša, ali nije i da ne mislim na budućnost. Svojoj djeci sam osigurala siguran život", izjavila je nedavno zečica.


Index.hr
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 5:03 am

RADO BIH BIO PRVI GOST odmor
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 1:32 pm

nisam ni sumnjala smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 5:27 pm

cuo sam za ovo... odmor
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimePet Feb 27, 2009 2:29 am

Arrdy II ::
cuo sam za ovo... odmor



znači idemo smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 5:25 pm

nego sto? (sto bi rekli podgoricani)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori   Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pamela Anderson planira graditi hotel u Crnoj Gori
» Pamela u Dubaiju gradi eko-hotel
» Pamela Anderson bankrotirala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions