ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimePet Sep 04, 2009 11:01 pm

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Facebook-logo8

Australska internetska stranica uSocial.net ponudila je ovoga tjedna korisnicima Facebooka nove prijatelje uz novčanu naknadu. Stranica na Facebooku nudi čitavu lepezu usluga od paketa sa 1.000 prijatelja za 177,30 dolara do 5.000 prijatelja za 654,30 dolara.
Moguće je kupiti i 'pristaše' čiji broj nije ograničen za cijenu od 177,30 dolara za 1.000 do 1.167,30 dolara za 10.000 pristaša.

uSocial koji opisuje Facebook kao 'divovsku reklamnu platformu' ukazuje na komercijalni interes kupnje prijatelja.

'Sa širokim opsegom prijatelja na Facebooku, imate ciljanu skupinu osoba s kojima možete kontaktirati kako biste reklamirali što želite', uvjerava internetska stranica.

Facebook je 'iznimno djelotvorno marketinško oruđe', kaže u priopćenju čelnik uSociala Leon Hill. 'Jedini problem jest to što je ponekad teško skupiti zainteresirane. Tu mi interveniramo.

Svevijest
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 12:43 am

bez veze sta cemi toliki prijatelji
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 2:50 am

beban ::
bez veze sta cemi toliki prijatelji


smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 7:13 am

vala bas..ja sam ih imao bog zna koliko i pola sal ih mako tj vise od polovine...neznam sta ce mi ...i onako ih neznam koga znamimam ga u prijatelje i to je to a 5.000 prijatelja ja bih izludeo !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 11:30 am

Jadni su oni kad su dotle dotjerali da kupuju te takozvane "Prijatelje"....
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 11:32 am

lara ::
Jadni su oni kad su dotle dotjerali da kupuju te takozvane "Prijatelje"....
zar s eprijatelj kupit moze ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 11:37 am

red pa to je to... Laki... to i ja kažem... ali već i sama terminologija je tendeciozna.... to je uništavanje svih vrijednosti ...

Prijatelj, Drug... drugarstvo to je u moje vrijeme bila svetinja a sada "možeš kupiti 5000 prijatelja za 160 dolara" pa to je da Ti se stomak prevrne hi hi hi hi hi hi red
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 11:42 am

lara ::
red pa to je to... Laki... to i ja kažem... ali već i sama terminologija je tendeciozna.... to je uništavanje svih vrijednosti ...

Prijatelj, Drug... drugarstvo to je u moje vrijeme bila svetinja a sada "možeš kupiti 5000 prijatelja za 160 dolara" pa to je da Ti se stomak prevrne hi hi hi hi hi hi red
to je zalosno...to nije prijatelj...

PRAVI PRIJATELJ JE OSOBA KOJOJ SE SMIJES POVJERITI,U KOJU VJERUJES ,KOJA U TEBE VJERUJE... kukukuku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!   Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sada na facebooku možete kupiti čak i prijatelje!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Od sada YouTube i na televizorima
» Cristaino Ronaldo zavodi na Facebooku
» Bakica od 102 godine najstarija osoba na Facebooku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions