ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:23 am

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Azurna_obala__

Britanski portal Real Holiday Reports želio je saznati kako su njegovi sunarodnjaci proveli ljeto te je proveo anketu među više od hiljadu Britanaca koji su ljetovali u inozemstvu. Do ove godine tu su titulu nosili Nijemci, ali ovoga ljeta Rusi su pokazali svoje pravo lice i tako zaradili naslov najgorih turista na svijetu. Portal je proveo anketu među više od hiljadu osoba koje su ljetovale u inozemstvu: Španiji, Francuskoj, Kipru, Malti, Italiji, Turskoj, Grčkoj i Portugalu.
Većina ispitanika (trećina od svih glasova) ocijenila je "napadno odjevene" Ruse najgorim turistima koji su tako s trona najnepoželjnijih gostiju svrgnuli Nijemce. Prema anketi, Britanci se žale na Ruse jer uzmu sve ležaljke, pojedu svu hranu u "all-inclusive" aranžmanima, podriguju, psuju i odijevaju se poput klaunova.

"Bili smo zatrpani pritužbama na Ruse. Ljudi su komentirali da su nepristojni, svugdje pokazuju koliko imaju novaca te se ponašaju kao gospodari svega", rekao je Gary Hewitt, glavni urednik portala, prenosi Večernji.hr.
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:24 am

jako su allah hi ubio dabogda
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:25 am

e šta ćeš ima se može se smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re:Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 8:29 pm

Rusi su fin narod, a ko ih ne voli njegova stvar. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 9:36 pm

Helena ::
Rusi su fin narod, a ko ih ne voli njegova stvar. Very Happy
ada ono kad tako gledas helena u pravu si al imaj u neki jezik ucim ga ija imam pisljivu 4-ku neda 5-cu ni za zivot budala pa mi on sad kriv sto mrzim ruse Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 10:26 pm

laki ::
Helena ::
Rusi su fin narod, a ko ih ne voli njegova stvar. Very Happy
ada ono kad tako gledas helena u pravu si al imaj u neki jezik ucim ga ija imam pisljivu 4-ku neda 5-cu ni za zivot budala pa mi on sad kriv sto mrzim ruse Razz
potrudi se Laki i dobices 5.
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 11:36 pm

Helena ::
laki ::
Helena ::
Rusi su fin narod, a ko ih ne voli njegova stvar. Very Happy
ada ono kad tako gledas helena u pravu si al imaj u neki jezik ucim ga ija imam pisljivu 4-ku neda 5-cu ni za zivot budala pa mi on sad kriv sto mrzim ruse Razz
potrudi se Laki i dobices 5.
ma kakvi ako hoce hoce ako ne nemora ja sam ti sa njima k'o na pijaci posto zasto smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 5:43 pm

nisam vidila nijednog Rusa u Puli, smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu   Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rusi zaradili naslov najgorih turista na svijetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» U avionu se potukli pijani Rusi
» Clintonovi zaradili 109 miliona dolara od 2000 godine
» Novi hit sezone: Slovenija pod najezdom golih turista

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions