ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimePet Avg 21, 2009 11:10 pm

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku V22755
Jedna 17-godišnja plavuša šarmirala je svojom lepotom i neposrednošću pripadnike obezbeđenja u Fortis banci u centru Pariza, a zatim izvukla pištolj i pokušala da je opljačka sa još dvojicom vršnjaka, navodi britanski "Telegraf". Devojka je iznenada iz torbe izvadila pištolj i naredila čuvarima da ih odvedu do novca.
"Ona je svoju ulogu zavodnice izvela perfektno, ali su mladići zeznuli stvar. Delovala je kao da je krenula u šoping. Radnici obezbeđenja su je odmah zapazili po lepoti i šarmu. Bili su šokirani kada je iz torbe izvukla pištolj i tražila da joj predaju novac iz sefa", saopštio je portparol policije.
Mladi razbojnici, međutim, nisu znali da su, pri prolasku kroz jedna armirana vrata, aktivirali tajni alarm. Policija je stigla u banku za nekoliko minuta. Dok su pripadnici specijalnih jedinica čekali dozvolu za ulazak, a helikopter kružio iznad banke, tinejdžeri su uspeli da pobegnu kroz izlaz za hitne slučajeve.
"Maloletnici su brzo uhavaćeni i nalaze se u pritvoru", objasnio je portparol policije i dodao da razbojnici nisu uspeli da uzmu novac niti druge vrednosti iz banke.
Policija nije saopštila identitet tinejdžera, ali su lokalni mediji saznali da su svo troje iz pariskog predgrađa Afortvila. Uhapšena devojka je ranije bila osuđivana zbog uzgrožavanja bezbednosti i drugih kriminalnih radnji.

Izvor:Blic
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re:Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimePet Avg 21, 2009 11:37 pm

e ove danasnje zene smiješno
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimePet Avg 21, 2009 11:38 pm

hahahaa tako se to radi smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 1:01 am

ma nemoj da pocne svaka tako da radi smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 1:05 am

a bice togaa heheeee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 1:06 am

jadni cuvari :crazy: smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 1:07 am

eh da sam ja jedan od njih da me malo raspolozi ja bi joj sve iznio onda da se ne muci
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 1:11 am

laki ::
eh da sam ja jedan od njih da me malo raspolozi ja bi joj sve iznio onda da se ne
muci
smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Empty
PočaljiNaslov: Re: Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku   Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Plavuša šarmirala obezbeđenje, pa opljačkala banku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions