ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 ,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu Empty
PočaljiNaslov: ,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu   ,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 2:11 am

,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu V18146

Glumica Denise Richards izazvala je podsmijeh cijele nacije kad je na bejzbol utakmici uzela mikrofon i otpjevala pjesmu Take Me Out To The Ball Game, pišu američki tabloidi.
Hiljade fanova koji su prisustvovali bejzbol utakmici na stadionu Wrigley Field čikaškog tima Cubs bili su užasnuti kad je 38-godišnja Denise pustila glas.

Pjesma koju je otpjevala, Take Me Out To The Ball Game, je neslužbena himna bejzbola i publika je tradicionalno na stadionima pjeva uglas.

Uprava stadiona zamolila je Denise da pjeva na utakmici koja je to i učinila za dobrobit svoje kampanje protiv raka bubrega.

Njeno pjevanje pretvorilo se u fijasko, a glumicu je na YouTubeu već vidjelo više od 10.000 ljudi.

'Pa poznato je da ja nisam pjevačica.Učinila sam to da podignem svijest ljudi da se aktiviraju i pomognu onima kojima je pomoć najviše potrebna. Interesantno je kako se pozitivna stvar brzo pretvori u negativnu', izjavila je Denise, bivša Bondova djevojka.

Denise Richards je američka glumica i model, rođena u Illinoisu 1971. godine. Četiri godine je bila u braku sa glumcem Charlijem Sheenom s kojim ima dvoje djece.
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu   ,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu Icon_minitimePet Maj 08, 2009 1:16 am

ova bi kod nas prošla smiješno
Nazad na vrh Ići dole
 
,,Slavuj iz bare'' Hit na YouTubeu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Uskoro cijeli filmovi na YouTubeu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions