ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao Empty
PočaljiNaslov: Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao   Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao Icon_minitimeUto Maj 05, 2009 2:05 am

Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao V18016Australijska teniserka Jelena Dokić izjavila je da je 2002. godine pobegla od porodice, kako bi se sklonila od nasilnog ponašanja oca Damira!
Dvadesetšestogodišnja Srpkinja je u ekskluzivnom intervjuu za magazin "Sport end stajl" rekla da je jako srećna što može da živi u Australiji, posle velikih porodičnih problema, odnosno sukoba sa ocem.

"Bilo mi je mnogo gore nego bilo kojoj teniserki na WTA turu, sigurna sam u to. Kada prođete kroz takve stvari, igranje tenisa postaje vrlo lako. Danas osećam veće zadovoljstvo zbog pobede", rekla je Dokićeva.

Prema njenim rečima, u prethodnom periodu nije znala šta je to sreća.

"Ništa me nije činilo srećnom. Želela sam da živim život neke druge osobe", izjavila je Jelena, koja je imala podršku Meri Pirs, koleginice sa sličnim iskustvom.

Za razliku od Francuskinje, koja je takođe prošla očevu torturu, Dokićeva nije imala ni podršku majke.

"Teško je dati savet nekom ko trpi zlostavljanje. Svako ima drugačiju situaciju, drugačiji problem. Niko stvarno ne zna protiv čega sam se borila".

Dokićeva je naglasila da se od očeve torture oporavila zahvaljujući dečku, Tinu Bikiću.

Novinari australijskog lista tražili su komentar od oca Damira, ali je on, čim je čuo odakle je poziv, spustio slušalicu. Kompletan intervju biće dostupan u četvrtak na sajtu "Sidnej Morning Heralda".

Jelena Dokić, koja još uvek ne kontaktira sa ocem, predstavljala je "kengure" na Olimpijskim igrama 2000. godine u Sidneju, da bi potom uzela srpsko državljanstvo. Pre tri godine vratila se u Australiju, gde je zimus stigla do četvrtfinala gren slem turnira u Melburnu.

Najbolji plasman ostvarila je 2002. godine, tada je bila četvrta igračica sveta. Trenutno zauzima 74. poziciju.

Izvor:Mondo
Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Dokić: Otac me je zlostavljao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obama priznao da mu je otac bio pijanac
» Jelena Isinbayeva preko 5.06!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions