ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Rođendanski poklon - 365 noći seksa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Rođendanski poklon - 365 noći seksa Empty
PočaljiNaslov: Rođendanski poklon - 365 noći seksa   Rođendanski poklon - 365 noći seksa Icon_minitimePet Maj 01, 2009 1:23 am

Rođendanski poklon - 365 noći seksa V17834Charlu Mulleru za četrdeseti rođendan supruga je poklonila nešto što nitko nikada nikome nije – 365 noći zagarantiranog seksa! O tom iskustvu je napisala i knjigu.
"Kada sam mužu rekla da mu za 40. rođendan poklanjam seks svake noći, i to godinu dana, doslovno se srušio", rekla je Charla. Kada je to čuo, spotaknuo se na igračku i pao. Charla i Brad tada su bili u braku osam godina i imali dvoje djece.

Charla je dugo smišljala što da mu pokloni, htjela je da to bude nešto što će se njezinom mužu zaista svidjeti i na pamet joj je pala ideja koju neće moći odbiti

No Brad je odbio kada mu je rekla za poklon. Njegov komentar je bio: "To je odlična ideja, samo mislim da nisi ozbiljna."

Kada je Brad napokon prihvatio poklon, nakon mjesec dana mu se svidjelo. I Charli se svidjelo. Bili su intimni svake noći, i to ih je kao par još više povezalo.

"Nisam se baš osjećala seksi kada smo započeli s poklonom, no kada smo se uhodali i kada mi je postalo jasno koliko Brad uživa, osjećala sam se dobro, čak i seksipilnije", rekla je Charla.

"Brinulo me da nam svakovečernji seks ne postane rutina kao pranje zubi, pa sam jedne večeri pitala Brada da mi se pridruži u tuširanju, no odbio je. Kasnije sam mu objasnila da sam ga pozvala zato jer sam htjela da seks bude uzbudljiviji, on se ispričao i rekao da mu je promaklo te da se navikao na rutinu i da je zadovoljan."

Brad ponekad nije želio seks, bio je umoran. 305. dan također je htio preskočiti seks. Stigli su gotovo do kraja i Charla nije htjela odustati, bila je spremna na seks svaki dan iako njen muž nije.

Kada je Brad navršio 41 godinu, Charla je bila sretna što je uspjela u svom naumu. U tih godinu dana uspjeli su u brak vratiti nešto za što nisu bili svjesni da nedostaje – intimnost.

U tih godinu dana nisu vodili ljubav svaki dan, oboje su shvatili da to nije održivo, ali nema sumnje da je to bila najbolja godina njihovog braka.


Izvor:Pincom
Nazad na vrh Ići dole
vucko
Nivo 2
Nivo 2
vucko


Muški Broj poruka : 134
Location : baranja
Humor : HEHE!
Država : Hrvatska
Datum upisa : 12.04.2009
E08 Bodovi : 0

Rođendanski poklon - 365 noći seksa Empty
PočaljiNaslov: Re: Rođendanski poklon - 365 noći seksa   Rođendanski poklon - 365 noći seksa Icon_minitimePet Maj 01, 2009 8:14 pm

365 noci!!!!! DALEKO JOJ KUCA hehe! bub
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Rođendanski poklon - 365 noći seksa Empty
PočaljiNaslov: Re: Rođendanski poklon - 365 noći seksa   Rođendanski poklon - 365 noći seksa Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 1:28 am

smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
vucko
Nivo 2
Nivo 2
vucko


Muški Broj poruka : 134
Location : baranja
Humor : HEHE!
Država : Hrvatska
Datum upisa : 12.04.2009
E08 Bodovi : 0

Rođendanski poklon - 365 noći seksa Empty
PočaljiNaslov: Re: Rođendanski poklon - 365 noći seksa   Rođendanski poklon - 365 noći seksa Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 6:16 pm

Pa da! Ta zena nije normalna hehe!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rođendanski poklon - 365 noći seksa Empty
PočaljiNaslov: Re: Rođendanski poklon - 365 noći seksa   Rođendanski poklon - 365 noći seksa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rođendanski poklon - 365 noći seksa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions