ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd Empty
PočaljiNaslov: Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd   Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd Icon_minitimePon Mar 16, 2009 3:12 am

Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd V127771p0
Dve hrvatske pop pevačice, izuzetno popularne u Srbiji, Jelena Rozga i Nina Badrić u aprilu će održati odvojene koncerte u Beogradu.

Dok Nina Badrić još ugovara datum nastupa, izvesno je da će nekadašnja pevačica grupe "Magazin" Jelena Rozga pevati 29. aprila u Centru "Sava", što će biti njen prvi solistički koncert u Beogradu.

Rozga, koja je dva puta učestvovala na gala večerima Operacije trijumf, veruje da će lako napuniti beogradsku dvoranu.

"U vreme kada sam pevala sa 'Magazinom' držala sam bar jedan koncert godišnje u Centru 'Sava'. Međutim, sama nisam smela da se upustim u takvu avanturu. Ipak, sve moje sumnje o popularnosti u Srbiji pale su u vodu prilikom promocije albuma na splavu H2O. Ljudi su znali sve pesme napamet i sigurna sam da ćemo se 29. aprila svi zajedno ludo zabaviti uz nove, ali i stare hitove“, izjavila je Jelena Rozga za on-line izdanje tabloida "Svet".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
 
Hrvatske pevačice na proleće osvajaju Beograd
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beograd: Devojku nosi vodena stihija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions