ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju Empty
PočaljiNaslov: Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju   Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 2:19 am

Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju V10293Plavokosa švedska seks-bomba proslavila se dugim nogama i golišavim fotografijama. Za ovu bivšu misicu, skijašicu i pobjednicu natjecanja u glumljenju orgazma kažu da je jedna od najseksi plavuša na svijetu.
Prije nego je uplovila u vode showbiza Victoria je bila skijašica u rodnoj Švedskoj gdje je dogurala i do olimpijske reprezentacije. No teška ozljeda ramena zaustavila je njezinu karijeru u dobi od 16 godina, pa se počela baviti manekenstvom.

U svijetu mode nije se dugo zadržala jer je zapela za oku iskusnom Hughu Hefneru, pa je uz malo nagovaranja pristala krasiti duplericu Playboya. Uskoro je seksi plavuša krasila i naslovnice brojnih muških magazina, a prije tri godine proglašena je drugom najseksipilnijom plavušom na svijetu.

U dobi od 16 godina atraktivna se Šveđanka prijavila na natjecanje za najbolje odglumljeni orgazam i pobijedila. 'Pobjednik je trebao dobiti novi TV pa sam se morala prijaviti. Natjecalo se deset frajera i ja - i pogodite tko je pobijedio. Kad sam došla kući s TV-om mama se začudila odakle mi, ali sam je uvjerila da sam ga dobila na bingu', pohvalila se Victoria.

O seksu priča bez prevelike zadrške i ističe da se seksala i na neuobičajenim mjestima, poput taksija, avion i jet skija, iz čega se može zaključiti da voli uzbuđenje, ali i da gaji određenu sklonost prema prijevoznim sredstvima.

Priznaje da ju je za vrijeme seksa u taksiju posebno uzbuđivala pomisao da bi je mogli vidjeti prolaznici i drugi vozači. 'Seks u taksiju je bio odličan. To mi je bio prvi put da sam u New Yorku i odmah smo zapeli u prometu na Times Squareu. Totalno me napaljivalo što se seksamo među svim tim ljudima i visokim zgradama', rekla je Victoria.

Priznala je da se seksala i u avionu te da joj je bilo sjajno. Jedno od uzbudljivijih seksualnih iskustava bila joj je akcija na jet skiju. 'To je bilo u pol bijela dana, počeli smo se zabavljati podalje od plaže na jet skiju, tako da nije bilo puno ljudi oko nas, no dok samo akciju priveli kraju, prilično smo se približili obali. Bilo je to u Kaliforniji, blizu poznate plaže Venice koja je uvijek krcata. Srećom, tad nije bilo paparazza u blizini', priznala je Victoria, kojoj doduše ne smeta ni kad je na dometu fotoobjektiva.

Prsata je starleta uhvaćena kako se samozadovoljava, a spretni paparazzi snimili su i kako joj dečko puža oralno zadovoljstvo na doku u marini.

Seksi Šveđanki kod muškaraca izgled ne igra važnu ulogu i otkriva da je strahovito privlače iskusni frajeri. Kaže da seksi rublje smatra snažnim afrodizijakom i da nema frajera kojeg ne bi mogao napaliti pogled na zgodnu plavušu u seksi rublju.
Nazad na vrh Ići dole
 
Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura
» Victoria Beckham ne voli svoju guzu
» U avionu se potukli pijani Rusi
» Dojava o bombi u avionu za Podgoricu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions