ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Naučite kako raspoznati budalu

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Naučite kako raspoznati budalu Empty
PočaljiNaslov: Naučite kako raspoznati budalu   Naučite kako raspoznati budalu Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 1:53 am

Naučite kako raspoznati budalu BlackadderOni možda nose majice s natpisom ''Ja sam budala'', ali njihov ih ljigav stav, lažan šarm i način života ipak odaju. Oni su muške budale - naučite kako ih raspoznati.

Dobar momak? Moš' mislit!

Ako kaže ''Ja sam dobar momak'', vjerojatno je potpuna suprotnost. Loši se momci često služe ovom izjavom kako bi sakrili svoju pravu prirodu.

Dobrim momcima ovakva izjava nikada ne bi ni pala na pamet. Oni se time ne hvale.

Ne zovi me šećeru...

Bilo koji muškarac koji vas bez pardona počne zvat ''mačkice'', ''šećeru'' ili ''bombočiću'' na prvom spoju može se sa sigurnošću staviti u kategoriju muškaraca koje treba u širokom luku izbjegavati.

''Račun molim!''

Kakva je netko osoba može se vidjeti i po načinu na koji se netko odnosi s osobljem.

Sljedeći put kada se nađete u restoranu obratite pažnju na to kako se odnosi prema konobaru.

Ako je bezobrazan i prelazi granicu pristojnog ponašanja, zapitajte se kakav je inače u životu.

Ego-trip

Jedno je posvećivati pažnju svom tijelu - sasvim drugo je pretjerati! Muškarci koji polovicu svojeg slobodnog vremena provode u teretani pumpajući mišiće, a drugu polovicu diveći se svom ''liku i djelu'' pred ogledalom imaju ozbiljnih problema s egom
Nazad na vrh Ići dole
 
Naučite kako raspoznati budalu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [Video] Pogledajte kako u Indiji bacaju djecu
» Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions