ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Lopez prisiljava muža da mijenja pelene

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Lopez prisiljava muža da mijenja pelene Empty
PočaljiNaslov: Lopez prisiljava muža da mijenja pelene   Lopez prisiljava muža da mijenja pelene Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:56 am

Ona želi što više spavati da ne bi narušila svoju ljepotu...

Dženifer Lopez (Jennifer) je naredila svom mužu, pjevaču Marku Entoniju (Marc Anthoni) da ustaje usred noći i mijenja pelene djeci. Ona želi što više spavati da ne bi narušila svoju ljepotu.

Petomjesečni blizanci Maks (Max) i Em (Emme) tokom noći su najčešće u rukama Marka, koji je, kako sam kaže, preuzeo dužnost noćne dadilje u želji da priušti svojoj ženi neometan san.

- Dženifer me izgura iz kreveta kada čuje plač djece usred noći - izjavio je mladi otac, koji, ipak, beskrajno uživa u svojoj novoj ulozi.

Kaže da su tim i da očinstvo čini veliki dio njegovog života.

- Moja je porodica čvrsta, a moji su temelji dobri. Daju mi toliko energije, energije za rad i energije za brigu o njima - navodi pjevač, koji se trenutno osjeća kao da je na vrhu svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
 
Lopez prisiljava muža da mijenja pelene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions