ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce Empty
PočaljiNaslov: Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce   Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 2:19 am

Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce 121144Rao Jiacang, 51-godišnjak iz Kine, već deset godina papirom iz cigareta pokriva rupu na prsima. Na to je prisiljen jer nema financijskih sredstava koja bi mu omogućila operaciju srca.
Rao Jiacang,
Rao Jiacang pokazuje ranu veličine 18x8 centimetara

Pravo je čudo što je Rao uspio preživjeti deset godina iako se kroz rupu u prsima doslovce može vidjeti kucanje njegova bolesnog srca.

Iako se rana nalazi na desnoj strani prsa, prilično je velika pa Raov prijatelj, Xi Lin, svjedoči šokantnom iskustvu kada je kroz ranu vidio srce svog prijatelja.

- Nisam znao što me čeka, a onda sam kroz ranu ugledao srce, ubrzano je kucalo, opisao je potresan događaj.

Očajni Kinez sada traži donatora koji će platiti operaciju zatvaranje rane veličine 18 x 8 centimetara.

Dio Raovih rebara i kože otklonjeni su operacijom 1998. godine s krajnjim ciljem odstranjenja dijela njegovih inficiranih pluća.

No, nakon što su uklonjeni konci nakon spomenute operacije Rao više nije ima novca da nastavi liječnje.
Rao Jiacang
Kroz ranu se doslovno vidi kako kuca srce

'Godine 1998. imao sam operaciju nakon koje sam bio prikovan za krevet skoro pet godina. No, kada sam napokon stao na vlastite noge nitko me nije želio zaposliti, ljudi me se boje zbog rupe na prsima', kazao je Rao.

'Zbog toga, više se nisam usuđivao izaći na ulicu, ne želim da se ljudu zgražaju kada me vide', dodao je. Tvrdi da sterilizira falstere, a više puta dnevno mijenja papire iz kutija cigareta kojim prekriva ranu.

'Pravo je čudo da je Rao ostao živ toliko godina s tako velikom otvorenom ranom na prsima', kazao je lokalni doktor Wan Fi.

'Nisam znao što da očekujem i tada sam kroz rupu na prsima ugledao kako kuca srce', ispričao je Raov prijatelj.



Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce 121145
Nazad na vrh Ići dole
 
Deset godina živi sa ranom kroz koju se vidi srce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pet godina Facebooka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions