ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Empty
PočaljiNaslov: Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu   Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:14 am

Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Loto

Zagrepčanin, koji je želio ostati anoniman, listić je unovčio dan prije isteka roka i skoro ostao bez svojeg dobitka. U posljednji trenutak Hrvatskoj se lutriji u četvrtak oko 10 sati javio novi hrvatski milijunaš, dobitnik Binga "teškog" 4,8 milijuna kuna.

- Još uvijek ne mogu vjerovati da sam upravo ja taj dobitnik i da sam sve ovo vrijeme hodao okolo s listićem vrijednim tolike milijune. Niti danas ne bih bio svjestan svog dobitka da nije bilo medija koji su prenijeli informaciju da se dobitnika traži pa sam išao malo bolje pogledati svoj listić. Zato zahvaljujem medijima i Hrvatskoj lutriji - kazao je igrač Binga, koji je želio ostati anoniman. Taj inženjer pedesetih godina živi u Zagrebu, mnogo putuje, a Karlovac mu je bio tek "usputna postaja" gdje je slučajno uplatio listić.



- Dugo igram Bingo i ostale nagradne igre, ali uvijek mislim da nisam te sreće da išta dobijem, pa često i ne provjeravam listiće nakon objave dobitnih kombinacija. Zbog toga mi se sada skoro dogodilo da ostanem bez dobitka - dodao je milijunaš.
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu   Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:45 am

i ja dugo igram bingo i uvijek se nadam,,ali nece me nesto smiješno
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu   Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:14 pm

Ja sam dva puta u životu igrala lotto i oba puta izgubila ne samo na lotto nego i listić!!!!! lis... i onda sam zauvijek odustala od igre na seću..
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu   Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:34 pm

ni ja nebi znao ooo kolika je ta sumicaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu   Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije znao da je osvojio 4,8 milijuna na Bingu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 2 milijuna Amerikanaca profesionalno bloga?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions