ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!

Ići dole 
+2
beban
koala
6 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 12:12 am

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Lijes_

Britanac Tony Boden, prodavač glazbene opreme i imitator Elvisa Presleyja, zatočio je svoju bivšu djevojku nakon što je prekinula vezu s njim i držao ju u lijesu koji je sam izgradio.
Boden je bio zaljubljen u 18-godišnju Katie Peters, a namjeravao je ucijeniti njene roditelje kako bi izvukao novce. Drvenu kutiju nalik lijesu, u kojoj je mogao i zavezati svoju bivšu djevojku, Boden je sam napravio.
Zajedno s još jednom bivšom djevojkom, Boden je nagovorio Peters da dođe u prodavaonicu glazbene opreme u kojoj je radio. Kad je Peters došla, Bodenova suučesnica Sarah Marshall skočila je na nju, stavila joj lisičine i zaključala ju u ćeliju dimenzija 1,5, sa 1,2 metra u podrumu prodavaonice. Djevojku su u podrumu držali 42 sata.
Marshall je odlučila pomoći Bodenu, jer joj je on rekao da namjerava oteti Katie kako bi dobio novac od njezinih roditelja, a njoj je obećao dio. Boden i Marshall zatočili su Katie, a Marshall je ostala čuvati Peters.
Lukavi Boden u međuvremenu je čak sam sebi napisao prijeteće pismo kako ne bi bio sumnjiv policiji. U "potragu" za Katie uključio je prijatelje i vlastitu majku koja je za njega lijepila slike djevojke po Walesu. Zatočenu djevojku nanjušili su policijski psi.
"Pokušavala sam ne paničariti i, iako sam bila užasno uplašena i osjećala se jako loše, brzo sam se pomirila sa situacijom, te dopustila instinktu za preživljavanjem da me vodi dalje", rekla je Peters.
"Ovo nije bilo spontano zatočenje u strci nastaloj oko svađe dvoje ljubavnika. Vi ste napravili lijes s povezima. Proizvodnja takvog instrumenta iznimno je uznemirujuća u vidu ovog slučaja", rekao je Bodenu sudac.
Boden je ekspresno osuđen na 30 mjeseci zatvora zbog otmice i zatvaranja. Navodno je motiv bio dug koji je imao prema zelenašima. Marshall je priznala optužbe protiv sebe i kazna će joj biti izrečena kasnije.
Fena
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 2:00 am

ovo je bas jezivo
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 2:04 am

ima nas svakakvih smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 7:10 am

cekaj pa jeli ziva ova sto su je oteli ? smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Mery
Nivo 2
Nivo 2
Mery


Ženski Broj poruka : 106
Location : Deutschland
Država : Njemacka
Datum upisa : 01.09.2009
E08 Bodovi : 0

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 8:58 pm

e lijepa pameti ljut
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 9:02 pm

Recite mi molim vas jeli ziva ova djevojka ??? smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimePon Sep 07, 2009 12:19 am

Pa Laki ja sam iz teksta zaključila da je ova cura živa.....
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimePon Sep 07, 2009 1:02 am

laki ::
Recite mi molim vas jeli ziva ova djevojka ??? smiješno

smiješno smiješno smiješno smiješno smiješno smiješno

e moja laro možda je neko zaključio da i nije živa smiješno smiješno smiješno a možda je policija ostavila u kovčegu smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimePon Sep 07, 2009 10:04 am

bolesnik
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitimePon Sep 07, 2009 2:36 pm

lara ::
Pa Laki ja sam iz teksta zaključila da je ova cura živa.....
i ja vjeruj mi ...nigdje da je ona mrtva
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!   Zatočio djevojku u lijes nakon prekida! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zatočio djevojku u lijes nakon prekida!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nakon Crne Gore Makedonija priznala nezavisnost Kosova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions