ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Empty
PočaljiNaslov: Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu   Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 2:31 am

Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Shark-attack
Splićanin Petar Draganović primijetio je jato morskih pasa u moru na udaljenosti stotinjak metara od splitske plaže Žnjan.

Draganović /73/ kaže da je ajkule vidio na dubini od oko osam metara dok je pregledao morsko dno.

"U jednom trenutku pozvao me kupač, koji je od mene bio udaljen dvadesetak metara, da doplivam do njega da bih vidio morskog psa. Čim sam doplivao do njega, pogledao sam u dubinu i vidio nestvarnu sliku. Po dnu je kružilo jato morskih pasa", rekao je Draganović.

On je dodao da je to ispričao ostalim kupačima, koji mu nisu vjerovali, ali se nisu ni usudili da odu s njim i provjere, istakavši da se on ponovo vratio na isto mjesto gdje je ranije vidio morske pse, kojih je tada, kako je rekao, bilo dosta više nego prvi put.

"Izbrojio sam 25 komada koji su kružili po dnu. Izgledalo je zaista nestvarno. Možda ih je bilo još. Za sve to vrijeme, ljudi su se bezbrižno kupali u moru", ispričao je Draganić, napominjući da su plivali unutar ograde koja kupače štiti od glisera.

Prema njegovim riječima, morski psi su verovatno došli u Jadran za nekim kruzerom.
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Empty
PočaljiNaslov: Re: Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu   Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 2:50 am

ove zivotinje me fasciniraju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Empty
PočaljiNaslov: Re: Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu   Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 7:16 pm

i mene kuku,stalno kad plivam imam osjecaj da su mi u blizini smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Empty
PočaljiNaslov: Re: Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu   Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 8:15 pm

beban ::
i mene kuku,stalno kad plivam imam osjecaj da su mi u blizini smiješno

hehe ma nema da brine za njih to su najmirnije zivotinje napadaju ljude zato sto im lice na morske krave smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Empty
PočaljiNaslov: Re: Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu   Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Morski psi pred plažom Žnjan u Splitu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions