ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi

Ići dole 
+2
laki
koala
6 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 10:42 pm

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Badic_nestaje_2

Želite se osvetiti svojoj bivšoj najboljoj prijateljici ili djevojci? Poklonite joj badić, ali ne bilo koji, već model Get Naked.

Jedna njemačka kompanija proizvela je bikini liniju Get naked. Iako izgleda kao pravi, ovaj bikini nestaje nakon svega tri minute u vodi, pa izlazak iz vode na prenapučenoj plaži može postati prava noćna mora. Materijal od kojeg je badić napravljen razgrađuje se u vodi nakon samo nekoliko minuta.

U ponudi su 'normalne' i tanga varijante modela, a kompanija koja je proizvela kupaći reklamira ga na svojoj internetskoj stranici kao 'idealan način da se osvetite nakon prekida ili svađe'. U ponudi je također i muška varijanta, odnosno kupaće gaće namijenjene za osvetu bijesnih bivših djevojaka.

Ipak, ne smatraju svi da je badić koji nestaje dobra fora. 'Ovo je apsolutna uvreda za žene', rekla je aktivistica za ženska prava Rosmarie Zapfl za Austrian Times
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 10:46 pm

smiješno smiješno smiješno super za poklon ali na usamljenoj plaži
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:29 pm

drzite gace zenskeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:31 pm

smiješno smiješno ja si sama kupujem kupace
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:32 pm

laki ::
drzite gace zenskeeeeeeeeeeeeeeee


al imaju gaće i za muškeeeeee hahahahhahahahha
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:35 pm

vidio sam ....ja za svaki slucaj jos jedne ispod i to je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:38 pm

laki ::
vidio sam ....ja za svaki slucaj jos jedne ispod i to je to Very Happy


što bolan zar te sramota aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:40 pm

koala ::
laki ::
vidio sam ....ja za svaki slucaj jos jedne ispod i to je to Very Happy


što bolan zar te sramota aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kuku Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 11:42 pm

smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 38
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 8:25 am

hahhahaha svasta danas ima hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 1:08 am

koja stvar smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 1:12 am

Helena ::
koja stvar smiješno smiješno smiješno smiješno


prava stvar zamislite da ste na plaži al usamljenoj sa svojom najdražom i poklonite joj ovaj kostim .............i natjerate je prvu u vodu hahahahahahhha
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 10:41 am

pa ako si sam sa nekom osobom i ne treba joj kupaci smiješno
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 10:55 am

Helena ::
pa ako si sam sa nekom osobom i ne treba joj kupaci smiješno

a romantika hahhaahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 1:27 pm

ma super je za podvalu.... pogotovo nekoj osobi koju ne volite. mozda nije lepo ali ne mozes uvek sve da trpis. kad li ce to da dodje kod nas na trziste? :crazy: smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 1:43 pm

hahahaha ona rijesila nekog da duboko obruka ja stobom ne iso na more :DDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 3:48 pm

a ne bi ja tebi laki to uradila. to je samo za nevaljalce.... lele ako stvarno bude doslo to kod nas, ima da bude ludilo. smiješno
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 5:14 pm

Kada sam imala oko 13 godina odem sa sestrom na rijeku.Kako je bilo toplo pozelim malo plivati a nisam imala kupaci na sebi.Moja sestra kaze skini se gola a ja cu cuvati strazu.I tako se ja lijepo skinem i uzivam ,vriskam od srece,i moja sestra udje i ona.Nakon jednog vremena odjednom se pojavi neki mladic i sjedne na obalu i gleda.Prodje sat,dva ,tri on ne ide a mi se vec pocele smrzavati a on nikako da ode.Smrklo se a mi jos uvijek u vodi.Tek tada ode on a mi potpuno plave izjurimo obucemo se i juris odatle. smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 6:36 pm

smiješno smiješno smiješno strava prica
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 8:50 pm

beban ::
Kada sam imala oko 13 godina odem sa sestrom na rijeku.Kako je bilo toplo pozelim malo plivati a nisam imala kupaci na sebi.Moja sestra kaze skini se gola a ja cu cuvati strazu.I tako se ja lijepo skinem i uzivam ,vriskam od srece,i moja sestra udje i ona.Nakon jednog vremena odjednom se pojavi neki mladic i sjedne na obalu i gleda.Prodje sat,dva ,tri on ne ide a mi se vec pocele smrzavati a on nikako da ode.Smrklo se a mi jos uvijek u vodi.Tek tada ode on a mi potpuno plave izjurimo obucemo se i juris odatle. smiješno


hahahaha ma neka je to mora da je bio neki poput mene ja bi vam odnio odjecu :crazy: :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 10:13 pm

laki ::
beban ::
Kada sam imala oko 13 godina odem sa sestrom na rijeku.Kako je bilo toplo pozelim malo plivati a nisam imala kupaci na sebi.Moja sestra kaze skini se gola a ja cu cuvati strazu.I tako se ja lijepo skinem i uzivam ,vriskam od srece,i moja sestra udje i ona.Nakon jednog vremena odjednom se pojavi neki mladic i sjedne na obalu i gleda.Prodje sat,dva ,tri on ne ide a mi se vec pocele smrzavati a on nikako da ode.Smrklo se a mi jos uvijek u vodi.Tek tada ode on a mi potpuno plave izjurimo obucemo se i juris odatle. smiješno


hahahaha ma neka je to mora da je bio neki poput mene ja bi vam odnio odjecu :crazy: :crazy:
smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
bili
Nivo 1
Nivo 1
bili


Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.06.2009
E08 Bodovi : 0

Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 11:28 pm

hehehe ma ovo je idealno za podvale a joj mozes mislit kako gola izlazi iz vode a momci vade svoje drugare itrce ka njom hahaaaaaaaaaaaaaa a ona kuka i bjezi haahhahaha bas bih to volio vidit hahahahhahaha...
konacno da joj se osvetim sto sam je varao :crazy: :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi   Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Idealno za poklon-Seksi kupaći koji nestaje u vodi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bijes vodi u bolest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions