ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena Empty
PočaljiNaslov: Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena   Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena Icon_minitimeČet Maj 21, 2009 1:40 am

Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena V18865NIJE LI ovo jedan od najsretnijih muškaraca na svijetu? Jer, osim što se kreće u društvu zanosnih anđela Victoria's Secreta, ima i tu povlasticu da ga pokoja od njih, u ovom slučaju zanosna Adriana Lima, pipka za međunožje. Fotografija koja to prikazuje u hipu je obišla svijet, ali tko je sretnik u Liminu društvu, nismo uspjeli otkriti.
nače, Lima je često proglašavana jednim od najzanosnijih anđela među Anđelima, a nedavno se udala i to za srpskog košarkaša na radu u Americi, Marka Jarića. Jarić je Limi prsten na ruku stavio točno na njezin prošli rođendan, a prošlo Valentinovo vjenčali su se u romantičnim planinama Wyominga, u Jackson Holeu.

"Jako smo uzbuđeni zbog naše zajedničke budućnosti", rekla je Lima tom prilikom te dodala: "I jedva čekamo ljeto kada ćemo prirediti veliku ceremoniju vjenčanja za sve naše prijatelje i obitelj".

"Lijepa kao grijeh", Adriana je oduvijek u medijima naglašavala da je djevica koja čeka svojeg princa da je oženi pa razdjeviči, čime bi je, prema njezinim shvaćanjima, poštovao kao osobu. "Seks je za poslije vjenčanja. Muškarci moraju poštivati da je to moj izbor. Ako me muškarac ne poštuje, to znači da me ne želi", izjavila je nekad najpoželjnija djevica na svijetu.

Izvor:Index.hr
Nazad na vrh Ići dole
 
Adriana Lima s osmijehom na licu uhvatila manekena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions