ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 1:18 am

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu V18779Predizborni slogan 'Meni sve vama ništa' donio je njegovom autoru Jošku Kraljeviću iz Prološca ulazak u drugi izborni krug. Dvoboj, naime, nastavlja s aktualnim načelnikom općine Matom Lasićem iz HDZ-a.
Kraljević, koji je dobio 27,89 posto glasova, kaže kako mu je žao što protivnike nije porazio u prvom krugu jer bi im već u ponedjeljak uzeo kreditne kartice. Njegov protukandidat Mato Lasić dobio je potporu 49,88 posto birača.

Podsjetimo, Kraljević se našao u središtu medijske pozornosti kad je u kampanju ušao sa sloganom 'Meni će sigurno biti bolje, a vama će biti isto'.

Međutim, kad je shvatio da ima mogućnosti zauzeti mjesto načelnika, malo se uozbiljio. Kaže kako mu je žao što će manje vremena provoditi s obitelji zbog obaveza koje dolaze u paketu s pobjedom na izborima.

Izvor:Javno.com
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Re: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 1:49 am

jedini pošten do sada smiješno :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 34
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Re: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitimePet Maj 22, 2009 6:59 pm

e pa stvarno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Re: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 2:27 am

i ja bih tako ..... smiješno
Nazad na vrh Ići dole
vucko
Nivo 2
Nivo 2
vucko


Muški Broj poruka : 134
Location : baranja
Humor : HEHE!
Država : Hrvatska
Datum upisa : 12.04.2009
E08 Bodovi : 0

Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Re: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 8:45 pm

Hehe! kako ide svima ce na kraju ostati jedno veliko NISTA.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Empty
PočaljiNaslov: Re: Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu   Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Autor slogana ´Meni sve vama ništa´ u drugom krugu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Krivokapic: Vujanovic moze pobjediti u prvom krugu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions