ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Forum poeni

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 12:30 pm

Evo i jednog noviteta za forum... U pitanju su forum poeni, ili poeni aktivnosti i korisnosti. Poene zaradjujete otvaranjem novih tema (ovaj segment nosi najvise poena >> 6 poena), broju poslatih poruka, brojem prijatelja, reputacionim poenima, warning barom, duzini prisutnosti na forumu i sl. Postoje i negativni poeni, zaradjeni barning barom, negativnim reputacionim poenima...

Glavni faktor u dobijanju poena jeste aktivnost, ili razmak izmedju 2 posjete... Sto kraci to vise poena (uz uslov da je makar jedna poruka poslata u 2. posjeta)... Isto tako neposjecivanje foruma kao ulogovan clan donosi dosta negativnih poena...

Evo primjer kako izgleda lista clanova Enter08 foruma po forum poenima do danas: (samo korisnici iz TOP 30 po broju poslatih poruka):

1. Lara 1332
2. beban 874
3. koala 560
4. Mini 504
5. Dejan 496
6. Arrdy 246
7. lavica 241
8. pirke 82
9. BMW 46
10. mmiikkii 39
11. juve 4-ever 4
12. Sonja 0
12. Djecak 0
12. NKTeam 0
12. amelie 0
12. Andrejica 0
12. Prijeko 0
12. Osipaonica 0
12. cevasirakovo 0
12. Brat-sestra 0
12. stef-mrcina 0
12. skaut 0
12. DoN 0
12. Zahu 0
12. boris86 0
26. Emir_90 -3
27. Tratincica -7
28. stranac x -18
29. Nely -27
30. sara -28


Evo i nekih izdvojenih popularnih banovanih clanova foruma Smile :
5. Dejan 496
12. Djecak 0
-. Orhideja -237



*Napomena: Los plasman na tabeli moze biti prouzrokovan duzim periodom odsustvovanja...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:04 pm

Laro, svaka cast... Neprikosnoveno 1. mjesto... 62
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:16 pm

Da Ti pravo kažem Arrdy, ja baš nisam oduševljena sa tom vrstom bodovanja jer ona vodi spamu ... tu se ne vrednuje kvalitet nego kvantitet.... Čak sam naišla u internetu na neke seriozne forume kod kojih je iz tih razloga isključen brojač postova...
Evo i mi ovdje u forumu smo počeli sve manje da pišemo a sve više da redamo sličice /smajliće što je ustvari zabranjeno jer je to spam. Neka su i dvije riječi ali nešto se u postu mora napisati, izraziti svojim riječima a može se podkrijepiti - pojačati smajlićem.
Postove treba čitati sa razumijevanjem... jer ako ja nekome odgovorim na njegovu post bilo duhovito ili ozbiljno.... onda slijedeći forumaš ne bi trebao da smajlićima i nepovezanim komentarima (koji su sami sebi svrha) da začata taj odgovor ..
Da ne duljim ... mislim da je jako važno njegovati izgled foruma i držati se pravila ne kruto ali prinzipijelno...
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:19 pm

Oh, izvini zaboravila sam da se zahvalim na čestitkama a to je ustvari bio povod za ovaj gore post i onda sam se raspričala hi hi hi Dakle havla na čestitkama.... a ja se zahvaljujem svima Vama na lijepom druženju jer bez druženja ne bi bilo ni mojih poena.... i lijep vikend želim.
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:24 pm

tacno, ali mislim da nismo bas u situaciji da se borimo protiv te vrste spamovanja... Istina je da taj spam drasticno utice na pad kvaliteta tema... Sta je tu je... Mozda cemo ovo i uskoro ukinuti a ovu temu nisam postavio da bi se tek sada neki clanovi aktivirali da pisu po temama spamovanjem, vec cisto da vidimo aktivnost i trud korisnika... Tabela je losa, ali opet cestitke TOP 10... Tabela inace i sluzi kao uvid u aktivnost... Ja imam samo 200 bodova samo zbog nedavnog odsustva... Primjera radi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:26 pm

e da... I da sam bio tu ne bih imao mnogo vise jer imam jako malo postova... Ne izvlacim se... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimePet Maj 01, 2009 1:34 am

Ne znam kako drugima ali mene licno odbija ta lista ,upravo ima suprotan efekt ,jer ne volim nikakva odvajanja,i mislim da nije vazno koliko ko pise postova nego je bitno druzenje i to treba poticati,a ako se lijepo druzimo mozemo se i zajedno dogovarati o svemu pa i o previse slika i smajlija.Iskreno ja nekada iz ciste dosade idem postavljati slike i smajlije jer se nemam s kim druziti.Ovo je moje razmisljanje i ne obavezuje nikoga ni nasta
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimePet Maj 01, 2009 1:40 am

beban ::
Ne znam kako drugima ali mene licno odbija ta lista ,upravo ima suprotan efekt ,jer ne volim nikakva odvajanja,i mislim da nije vazno koliko ko pise postova nego je bitno druzenje i to treba poticati,a ako se lijepo druzimo mozemo se i zajedno dogovarati o svemu pa i o previse slika i smajlija.Iskreno ja nekada iz ciste dosade idem postavljati slike i smajlije jer se nemam s kim druziti.Ovo je moje razmisljanje i ne obavezuje nikoga ni nasta

lara je vec ovo navela... Sa ovim definitivno ukidamo forum poene... Ostace samo poeni za reputaciju!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimePet Maj 01, 2009 1:48 am

Arrdy II ::
beban ::
Ne znam kako drugima ali mene licno odbija ta lista ,upravo ima suprotan efekt ,jer ne volim nikakva odvajanja,i mislim da nije vazno koliko ko pise postova nego je bitno druzenje i to treba poticati,a ako se lijepo druzimo mozemo se i zajedno dogovarati o svemu pa i o previse slika i smajlija.Iskreno ja nekada iz ciste dosade idem postavljati slike i smajlije jer se nemam s kim druziti.Ovo je moje razmisljanje i ne obavezuje nikoga ni nasta

lara je vec ovo navela... Sa ovim definitivno ukidamo forum poene... Ostace samo poeni za reputaciju!

Neznam ali mislim da je ovo dobro za forum i ja bih ostavio te forum poene zbog članova ipak malo takmičarskog duha nije naodmet............
To je samo moje mišljenje :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
vucko
Nivo 2
Nivo 2
vucko


Muški Broj poruka : 134
Location : baranja
Humor : HEHE!
Država : Hrvatska
Datum upisa : 12.04.2009
E08 Bodovi : 0

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimePet Maj 01, 2009 3:50 pm

Moje je misljenje da je lijepo znati tko je stara kvrga na forumu, e sad dali poeni ili nesto drugo?. Licno mi ne smeta.
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitimePet Maj 01, 2009 3:59 pm

u narednih par dana cemo odluciti sta cemo sa ovim... misljenja su podijeljena...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Forum poeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Forum poeni   Forum poeni Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forum poeni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li vam se svidja forum?
» Satelitski Forum
» Forum takmicenje!
» FORUM PET (ljubimac) - novo na forumu!
» Dodijeljene forum titule! Helena pokupila 2 nagrade...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: ENTER08 :: Tehnicka podrska-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions