ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Pronađi me na Internetu, ako možeš!

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pronađi me na Internetu, ako možeš! Empty
PočaljiNaslov: Pronađi me na Internetu, ako možeš!   Pronađi me na Internetu, ako možeš! Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 3:52 am

Pronađi me na Internetu, ako možeš! V15203Sve je više ljudi koji za rezervaciju letovanja ili zimovanja koriste Internet gde nalaze sve neophodne informacije, naročito ako putuju u inostranstvo.
Upravo je ova tehnološka revolucija nagnala gradske vlasti Eu, gradića na severu Francuske, da razmišlja o promeni imena.

Naime, kada ukuca ime grada Eu na nekom od Internet pretraživača korisnik dobije na desetine stranica posvećenih Evropskoj uniji ali nijednu o ovom mestu u Normandiji koje su svojevremeno pohodili poznate ličnosti kao što su francuska junakinja Jovanka Orleanka i engleski kralj Ričard Lavlje srce.

Sve do pojave Interneta, Eu je svake godine posećivao veliki broj turista ali su se oni od tada proredili.

Deo stanovnika Eu ne pristaje da se odrekne starog imena i povinuje se zahtevima savremene tehnologije dok drugi podržavaju održavanje referenduma o promeni naziva na predlog gradonačelnice u nadi da će se sa promenom imena ponovo vratiti turisti.

Izvor:Mondo
Nazad na vrh Ići dole
 
Pronađi me na Internetu, ako možeš!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Brbljanje na internetu je potpunije uz web kameru
» Novi, koristan sajt na internetu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions