ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe Empty
PočaljiNaslov: Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe   Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:45 am

Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe Zdravko_colicNakon pet godina, na Dan žena 8. ožujka, Zdravko Čolić, legendarni sarajevski pjevač s beogradskom adresom, ponovno nastupa u Zagrebu. Kao pravi zavodnik i ljubimac ljepšeg spola datum nije slučajno odabrao.

Na koncertu u Areni izvest će svoje najveće hitove kao što su "Gori vatra", "Loše vino", "Produži dalje", "Ti si mi u krvi", "Pjevam danju, pjevam noću", "Zagrli me", "Jedna zima s Kristinom" i mnoge druge.
U emisiji Promocija Dalibor Petko je ugostio Zdravka Čolića, totalportal.hr.

Zdravko Čolić i Dalibor Petko dotaknuli su se Eurosonga na kojem je Čolić nastupio. Danas, Čolić ne bi nastupio na Eurosongu osim kao autor. "To je cirkus za kratku upotrebu", objašnjava Čolić.


Na Čolića su oduvijek padale žene, na koje on nije ostao imun. Tako je imao romasnu sa šveđankom Fridom, poznatom članicom Abbe. "Očijukali smo oko klavira", pohvalio se Čolić. Osim Fride, Čolić je ljubovao i sa Carolom koja ga htjela upoznati i sa svojim roditeljima.
Nazad na vrh Ići dole
 
Zdravko Čolić: Ljubovao sam s Fridom iz Abbe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions