ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu Empty
PočaljiNaslov: Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu   Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 2:46 am

Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu V12889Folk pjevačica Fahreta Živojinović (48) nedavno je izjavila kako svakodnevno dobiva pozive da se pojavi na raznim promocijama, revijama i sličnim priredbama.
No, poziv na nedavnu promociju "Gole istine" od Nives Celzijus ju je razljutio, prenosi Press. - Ne znam što bih ja tamo radila i tko je uopće ta žena. Ja sam svoje ime brižljivo gradila i njegovala. Previše sam uložila u sebe da bih mogla tek tako... Dobro pazim kad i gdje se pojavljujem i nervira me kad ljudi miješaju "babe i žabe" i zovu me tamo gdje mi nije mjesto, izjavila je jedna od najpopularnijih pjevačica s prostora bivše Jugoslavije, koju su u medijsku orbitu lansirale uprave guzice i sise.
Nazad na vrh Ići dole
 
Nives Celzijus naljutila Lepu Brenu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions