ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Kidmanica napušta glumu zbog obitelji

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Kidmanica napušta glumu zbog obitelji Empty
PočaljiNaslov: Kidmanica napušta glumu zbog obitelji   Kidmanica napušta glumu zbog obitelji Icon_minitimePon Dec 22, 2008 2:48 am

Kidmanica napušta glumu zbog obitelji Nicole-kidman1Poznata glumica Nicole Kidman odlučila je napustiti glumu i posvetiti se obitelji. 'Gluma me više ne zanima. Želim se posvetiti obitelji i možda imati još djece. Jako sam sretna u Tennesseeju s djetetom i mužem', izjavila je 41-godišnja glumica, prenosi Tportal.hr.

'Očito imam tu kreativnu žicu koju moram pokazivati, ali na neki način, više nemam toliko elana', rekla je Nicole te zaključila: 'Što se tiče moje budućnosti kao glumice i slično, ne znam.'

Tko zna je li se Nicole doista odlučila posvetiti više obitelji ili joj je dosadilo jer je ove godine proglašena 'najmanje isplativom glumicom u Hollywoodu'. Ni posljednji film koji je snimila, 'Australia', nije se baš proslavio po prodaji karata.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kidmanica napušta glumu zbog obitelji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions