ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Želi Ronalda potrošiti u avionu

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Želi Ronalda potrošiti u avionu Empty
PočaljiNaslov: Želi Ronalda potrošiti u avionu   Želi Ronalda potrošiti u avionu Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 4:29 am

Želi Ronalda potrošiti u avionu V12086Istina je da je Ronaldo tigar u krevetu, ali je isto tako istina da sam i ja jer imam već 30 godina", rekla je talijanska manekenka Letizia Filippi u ekskluzivnom intervjuu za jednu talijansku televiziju.
Na pitanje kako će svog dečka nagraditi ako osvoji titulu nogometaša godine, rekla je: "Zatvorit ću se s njim u sobi na tri dana ili bih mogla unajmiti zrakoplov od Manchestera do Londona i jebat se s njim ta tri sata. Mislim da bi seks na toj visini baš bio romantičan".

Talijansku manekenku 23-godišnji Ronaldo je upoznao na ljetovanju na Capriju dok je još bio s tadašnjom djevojkom Nereidom Gallardo. Da se Ronaldo lako može "prešaltati" s jedne djevojke na drugu, dokazuje njegov prekid s Nereidom nedugo nakon što je zapazio zanosnu Talijanku.

"Već tri tjedna smo u vezi i život mi se od tog trenutka potpuno okrenuo naglavačke. Jutro nakon što su u javnost procurile naše zajedničke fotografije, dobila sam oko 90 sms poruka s pitanjima je li to istina. Najviše se na mene naljutila djevojka mojeg brata koja mi je zamjerila da joj nisam ranije javila za vezu s Ronaldom. Stvar je u tome, objasnila sam joj, da se sve odvilo jako brzo pa nisam stigla reagirati", nadovezala se ljepotica kojoj su engleski tabloidi nudili 20 tisuća funti za privatne fotografije s Ronaldom.

"Ponekad on dođe k meni u Italiju, ponekad ja idem k njemu u Manchester, iako moram priznati ja uglavnom činim prvi korak kad se dogovaramo oko susreta. To je vjerojatno zato što ja imam manje posla, pa mi je lakše slagati raspored", za kraj je rekla Letizia Filippi kojoj na Ronaldu jedino smeta "kad je previše skvarcan, jer inače ne pada na umjetno osunčane muškarce"
Nazad na vrh Ići dole
 
Želi Ronalda potrošiti u avionu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dvojnik Kristijana Ronalda
» Sepp Blatter: SP nezamislivo bez Cristiana Ronalda ili ...
» Dojava o bombi u avionu za Podgoricu
» U avionu se potukli pijani Rusi
» Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions