ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori   Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 3:34 am

Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Pamela20andersonthumbnailPamela Anderson, bivša zvijezda Baywatcha, odlučila je investirati u gradnju ekološkog hotela u Crnoj Gori. Atraktivna Playboyeva zečica posvetit će se unosnom poslu s nekretninama, a nedavno je izjavila da su osim Abu Dhabija njezini planovi vezani i za Crnu Goru
'Radim puno stvari odjednom. Nekretnine su jedan od projekata kojima se bavim, hoteli od Abu Dhabija do Crne Gore', rekla je Pamela Anderson za Metro.

'Sav moj novac je u nekretninama i gradnji. Ja još živim od čeka do čeka, što je prilično uzbudljivo. A kada pogledam tržišta kapitala, vidim da je tako i bolje! Sav moj novac nekud ode. Čim ga dobijem, dam ga u dobrotvorne svrhe ili nešto gradim. Nisam neki štediša, ali moji klinci su sigurni do kraja studija', otkrila je nedavno Pamela svoje poslovne planove.

Ideju za gradnju eko-hotela dobila je prije pola godine, kada je s jednom humanitarnom fondacijom posjetila Abu Dhabi. Tada je navodno prihvatila prijedlog tamošnje kraljevske obitetelji da uđe u posao s hotelima, piše srbijanski Blic.

'To će biti ekološki prihvatljiva zgrada. Za vrijeme posjeta gradu preko humanitarne fondacije upoznala sam članove kraljevske obitelji koji su zaista prijatni', rekla je glumica i dodala da će inzistirati na tome da svaki njen hotela bude ekološki prihvatljiv.

Pamela je i ranije ulagala novac u izgradnju ekoloških stambenih naselja u Americi.

Nije iznijela više detalja o gradnji u Crnoj Gori, koja je u posljednje vrijeme postala omiljena destinacija stranih ulagača i gdje ubrzano niču ekskluzivni hoteli.
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori   Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 3:47 am

62 62
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori   Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 2:46 pm

hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Empty
PočaljiNaslov: Re: Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori   Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pamela gradi ekološki hotel u Crnoj Gori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pamela Anderson gradi hotel u Crnoj Gori
» Pamela Anderson planira graditi hotel u Crnoj Gori
» Pamela u Dubaiju gradi eko-hotel

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions