ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Para na paru.................

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Para na paru................. Empty
PočaljiNaslov: Para na paru.................   Para na paru................. Icon_minitimePet Okt 31, 2008 2:02 am

Para na paru................. V10261 Prvi dobitnik neverovatne nagrade od milion dolara godišnje, kaže da mu ova sreća neće značajno promeniti život.
Bankar Kinan Altunis (33), koji živi u Londonu, "ogrebao" je glavnu premiju u njujorškoj igri na sreću, u kojoj pobednik dobija milion dolara godišnje, do kraja života!

"Ovo neće naročito promeniti moj život, u materijalnom smislu. Već dugo sam srećan i veoma blagosloven", rekao je Altunis, koji je ionako već neko vreme - multimilioner.

Pošto živi u Britaniji, gde radi u firmi "Unicredit", Altunis će na svoju premiju morati da plaća samo njujorški porez, što znači da će godišnje dobijati "samo" oko 950.000 dolara.

Altunis, poreklom iz Turske, kupio je tri srećke dok je bio u poseti svojim roditeljima na Long Ajlendu.

Mladi bankar živi sa ženom i jednogodišnjom ćerkom u stanu vrednom 1,2 miliona dolara, u srcu Londona.

"Nema veze što sam već bogat, i ove pare će nam dobro doći. Međutim, nije mi baš svejedno što sam osvojio apsurdnu sumu, u trenutku kada svet prolazi kroz ekonomsku krizu", rekao je on.
Nazad na vrh Ići dole
 
Para na paru.................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions