ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 1:32 am

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! V9716Zaboravite duvan, redovno vežbajte, ne preterujte sa pićem... to su neke od tajni koje su tokom godina razni otkrivali, kao recept za dugovečnost.
Međutim, najstarija Britanka na to samo odmahuje rukom, i poručuje - zaboravite na seks!

Klara Midmor slavi 105. rođendan, i otkriva da je uvek bila "prezauzeta" za veze, i smatrala fizičku nežnost "dosadnom".

"Odbila sam nekoliko prosaca tokom godina. Nikada se nisam zamarala vezama, uvek sam imala pametnijeg posla. Mnogi su me pitali da li sam homoseksualka, ali odgovor je - ne", rekla je ona za "Dejli mejl".

"Kada sam bila mlada, znalo se da ćete seks iskusiti tek - i jedino - sa mužem. U 12. godini, odlučila sam da se nikada neću udati. Mladi danas žive prebrzo, ne razmišljaju o posledicama".

Klara je uvek imala "platonske" veze i prijateljstva sa muškarcima, ali nikada nije osetila potrebu da stvari podigne "na sledeći nivo".

Rođena u Glazgovu 1903, seća se vesti o potonuću "Titaika" (1912) i početku Prvog svetskog rata (1914). Porodica je emigrirala u Egipat kada je Klara imala sedam godina, zatim u Kanadu, pa na Novi Zeland. Klara se u dvadesetim godinama vratila sama u Britaniju, gde se zaposlila kao sekretarica i kućepaziteljka.

"Odrasla sam u eri kada je male devojčice trebalo samo gledati, a ne i slušati, i morala sam da naučim da se branim i zarađujem. Moja nezavisnost nije se dopadala većini muškaraca, pa sam uskoro napunila dovoljno godina, da postanem usedelica".

Klara je slobodno vreme ispunjavala čitanjem, baštovanstvom, kuvanjem i slušanjem emisija na radiju.
Njena komšinica Džozi Harvi (72) kaže da je tajna Klarinog dugog života upravo u tome što nikada nije imala muža, koji bi joj samo "smetao".

Gospođica Midmor proslaviće 105. rođendan uz čestitku od kraljice Elizabete II, i čašu vina sa drugaricama u domu u Peranportu, Kornvol.

"Ne brinite, neću se napiti i napraviti neku glupost", našalila se živahna bakica.
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 38
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 8:41 am

Hahahahha ovo jucer kad mi je prijatelj poslao pala sam od smijeha

najstarija djevica ikad vidjena hahaha
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 1:04 pm

dzabe joj njene godine bez seksa
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitimePon Okt 13, 2008 2:07 am

hej ko joj vjeruje :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 38
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitimePon Okt 13, 2008 8:54 am

ni ja u ovo ne vjerujem ali hoce zena da izadje u stampu i eto hahhaa 122
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!   Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tajna dugovječnosti? Zaboravite na seks!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Otkrivena tajna gradnje Keopsove piramide?
» Odgonetnuta tajna Mona Lizinog osmeha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions