ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"! Empty
PočaljiNaslov: Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"!   Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"! Icon_minitimeSre Okt 08, 2008 3:14 am

Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"! V9612Gostovanje u "Operaciji trijumf", dovelo je Laku u Beograd, gde je potpisao album "obožavateljicama" i najavio koncert u decembru.
Šta Laka poručuje mladima koji priželjkuju svoje mesto na estradi, kakvi su ekonomski efekti "Eurosonga" i da li postoji teret slave?

"Tim takvim pevačima bih poručio, da vam je odmah bolje da nađete neki posao, u nekoj firmi, nešto kompjuteru radit'. Na znam ja to, kako je biti takav pevač, ja izmislim pesmu, pa je odživim svaki put".

"Meni su rekli da ako hoću nešto moram da odem na taj 'Eurosong' i ja sam to i učinio i neverovatno je kakav smo dobili menadžment na konto toga u regionu, čak i nekih stranih zemalja: 'Ne razumemo ništa, ali ste dobili pravo'!

"Ma jašta je teret, moram sve to sad opravdat'"!

Na pitanje kako mu je opšta popularnost, uticala na život, kako emotivni, tako i profesionalni, kaže: "Neću se ja još ženit', ne bi bilo fer prema obožavateljicama", objašnjava Laka odgovornost koju nosi kao javna ličnost, "Nekada sam ustajao u podne, sada ustajem u podne, jedina je razlika to što sada imama para i za komunalije i sve ostalo".

"Trudiću se da do beogradskog koncerta napišem bar još jednu pesmu, za novi album sam napisao jednu, fali mi još deset", objašnjava Laka pitanje repertoara, na pitanje novinara kako će izneti solistički koncert, posle samo jednog albuma.

Laka i Mirela u ponedeljak gostuju u "Operaciji trijumf", gde će sa odabranim takmičarima izvesti dve pesme: "Zvali su nas i mi smo pristali, nismo imali pojma o kakvoj se emisiji radi, to je bilo pre početka emitovanja".

Lakin album "Zec", jedno je od tri najprodavanija izdanja, saznali smo iz producentske kuće "Mascom".
Aktuelna je nominacija za MTV nagradu i proprema za dugo očekivani beogradski koncert koji ulazi u finalnu fazu priprema, a održaće se u Sava centru polovinom decembra.

U sklopu promotivne kampanje za "Eurosong", svirali su u koncert klubu "Danguba", gde su oduševili sve prisutne.

U međuvremenu spreman je zagrebački koncert 23. oktobra i brojni nastupi u Bosni, koliko im činjenica da svoj odličan bend dele sa Dinom Merlinom, dozvoljava.
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 38
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"!   Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"! Icon_minitimeSre Okt 08, 2008 1:42 pm

kako je ovaj laka smijesan lik hahaha
Nazad na vrh Ići dole
 
Laka: "Bolje nešto kuckajte na kompjuteru"!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Laka u finalu!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions