ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura Empty
PočaljiNaslov: Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura   Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 2:11 am

Folkerka Indira Aradinović Indi izgubila je prošlog ponedeljka skupoceni telefon"gold", marke „nokija", koji vredi 1.000 evra i koji trenutno može da se kupi samo u inostranstvu
Atraktivna pevačica je telefon izgubila dok se vozila taksijem. - Žao mi je što sam izgubila telefon, ne zbog njegove materijalne vrednost, već što je to bio poklon mog jako bliskog prijatelja - navela je Indi za Press, i dodala: - U ponedeljak sam krenula u studio da otpevam pesmu koja će se naći na mom novom albumu koji u septembru izlazi za „Grand". Telefon sam mahinalno spustila na sedište pored. Kada sam platila i krenula da izađem zazvonio mi je drugi telefon, pa sam na ovaj skroz zaboravila. Tek posle 20 minuta shvatila sam da mi nema telefona, ali tada je bilo kasno jer je broj već bio isključen, a telefon je promenio vlasnika - kaže Indi za Press.
Nazad na vrh Ići dole
 
Indi u taksiju zaboravila telefon od 1000 eura
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» S ulogom od 2 eura dobio 147 milijuna eura
» Victoria se seksala u taksiju, avionu i na jet skiju
» G-20: 1000 milijardi dolara za spas
» Gol za 480.000 Eura

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions