ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Ne bih da odem bez pozdrava!

Ići dole 
+5
beban
Mery
Helena
koala
Arrdy II
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 2:40 pm

First topic message reminder :



Pozdrav svima,

evo sjedim i provodim poslednje trenutke kuci na ovaj nacin... Neobavezno. Neodgovorno. Opusteno. Dosao je trenutak kada moram mijenjati dosta toga. Necu imati vise vremena da budem na forumu. Naravno trazicu vrijeme da dodjem. Ne znam zasto [zapravo znam], ali postao sam zavisan od Enter08 foruma. Stekao sam naviku na malobrojne clanove. Potpuno drugaciji zivot od stvarnosti. To se na neki nacin za dugo vrijeme utisava... Nestaje... Pa cak i moja sadasnja stvarnost. Komlikovano je ono sto mi se mota po glavi... Nisam siguran da ima smislo ovo sto pisem. Ali nije lako otici odjednom i zivjeti svoj zivot a navikao si na nesto drugo.
Znam, opet smaram. Evo necu... Samo sve da Vas pozdravim. Da vam kazem da Vam zelim sve najbolje. Cujemo se uskoro... [nadam se]

P.S.

Nadam se da Vam se svidja pjesma. U originalu je izvodi Louise Armstrong. Kaze - What a Wonderful World... To mi ostaje tek da vidim. Nadam se da nije bas sve tako surovo kao sto mi se cini.

kiss
poz


Poslednji izmenio Arrdy II dana Sre Sep 02, 2009 9:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com

AutorPoruka
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 1:26 pm

Helena, bilo je lijepo ovo kratko druženje sa Tobom i žao mi je što ideš. Želim Ti sve najbolje ... i kad mogneš javi se.
Pozdrav uz najljepše želje..
Lara
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 1:27 pm

lara ::
Helena, bilo je lijepo ovo kratko druženje sa Tobom i žao mi je što ideš. Želim Ti sve najbolje ... i kad mogneš javi se.
Pozdrav uz najljepše želje..
Lara

Ne razumijem!! Zbog cega ides HELENA!?!?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:25 pm

I meni nije jasno zasto ides,,ma nadam se da ces navratiti ipak,jer si dio entera kiss poljubac biggrin rose rose sah idem ja po tebe
:p35: cheers :cat2: ne,ne nemoj ici sladoled kupicu ti sladoled sa likom Joni Deppa kisss dance ljubim ruke h025 hele s030 eto me sa avionom d040 plačem plačem plačem
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:33 pm

neznam stvarno sta se desava...ali nebih volio da ona ode ...mislim nemozes nikog zaustavit ako nesto oce ali helena evu u ime cijelog tima molim te da ostanes sa nama i druzis se .... kiss kiss poslusaj ti tvog ludog jarana lakija kiss kiss kiss kiss h025 hele d040 crv
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 3:01 pm

beban ::
I meni nije jasno zasto ides,,ma nadam se da ces navratiti ipak,jer si dio entera kiss poljubac biggrin rose rose sah idem ja po tebe
:p35: cheers :cat2: ne,ne nemoj ici sladoled kupicu ti sladoled sa likom Joni Deppa kisss dance ljubim ruke h025 hele s030 eto me sa avionom d040 plačem plačem plačem
Hvala Beban. Divni ste svi, nisam mislila da cete se toliko rastuziti. Privatni razlozi su u pitanju, nije nista do vas. Dolazicu povremeno da vas posetim i da vidim sta se tu radi. Evo rasplakali ste me svi. plač Pozdravljam vas puno sve!

Beban hvala za sladoled. :crazy: gde si se samo toga setila?
Puno pozdrava i poljubaca svima od mene.Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 20s9mkk poljubac beb poljubac arrdy poljubac lanaa poljubac laki poljubac koala poljubac lara poljubac nely
Pozdrav i ostalim clanovima!
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 3:08 pm

Helena ::
beban ::
I meni nije jasno zasto ides,,ma nadam se da ces navratiti ipak,jer si dio entera kiss poljubac biggrin rose rose sah idem ja po tebe
:p35: cheers :cat2: ne,ne nemoj ici sladoled kupicu ti sladoled sa likom Joni Deppa kisss dance ljubim ruke h025 hele s030 eto me sa avionom d040 plačem plačem plačem
Hvala Beban. Divni ste svi, nisam mislila da cete se toliko rastuziti. Privatni razlozi su u pitanju, nije nista do vas. Dolazicu povremeno da vas posetim i da vidim sta se tu radi. Evo rasplakali ste me svi. plač Pozdravljam vas puno sve!

Beban hvala za sladoled. :crazy: gde si se samo toga setila?
Puno pozdrava i poljubaca svima od mene.Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 20s9mkk poljubac beb poljubac arrdy poljubac lanaa poljubac laki poljubac koala poljubac lara poljubac nely
Pozdrav i ostalim clanovima!
eehh moja helena vidi ti nase beban ucjenjuje te sladoledom kad zna da nemozes da mu odolis hehehe ucjenjujes djevojku beban Very Happy kiss kiss kiss poz i dodji nam ubrzo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 4:58 pm

sladoledu mogu da odolim :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
lanaa
Moderator
Moderator
lanaa


Ženski Broj poruka : 5423
Godina : 41
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 06.04.2008
E08 Bodovi : 166

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 5:55 pm

Helena zar i ti nas napustas??mislim ipak ti znas svoje i zbog kojeg razloga ne mozes biti tu sa nama kao ranije...svoj privatno zivot je uvijek na vrhu svega ovoga..al znam da ces ti da navratis i vise nego sto mislis..jer bas smo malo drustvo ali odabranu zar ne..tako ce i da ostane..ti kad budes imala vremena ili pozeljela da dodjes..uvijek si dobro dosla.... hele kiss
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 10:55 pm

Hvala Lana. kiss Dolazicu naravno, samo ne tako cesce. Poljubac svima kiss
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 2:25 pm

Zelim da se oprostim od vas,ne osjecam se vise dobro ovdje,koliko sam god htjela da se forum uljepsa i da se lijepo druzimo ,vidim da se tu samo otvaraju teme ,koje su za moj ukus preglupe,znam da ce neko pomisliti da nije lijepo to sto govorim,ja volim lakija i simpa mi je ali zbilja zbilja ne razmislja i samo otvara bezvezne teme.Zelim biti iskrena i reci cu jos i ovo,osjecam da nisam tu dobrodosla od nekih osoba,koje samo glume ,ustvari dosta mi je licemjerja i glume ,toga je tu i previse za moj ukus,,,,,namjerno ovako i pisem da me ocrnite ,i da se nikada vise ne vratim tu.Molim ardya da me skine sa moderacije,jer ako ne mogu nista da uradim sta cemi to.Zelim vam puno srece zdravlja i uspjeha u zivotu i sa forumom,,,pozzz beban..poseban pozz koali
Nazad na vrh Ići dole
nely
Nivo 3
Nivo 3
nely


Broj poruka : 2455
Godina : 60
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 21.08.2008
E08 Bodovi : 1

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 4:47 pm

Pozdrav beban,budi dobro i mislim da si upravu sto se tice odlaska,nekoliko puta sam napisala za te teme ali lara je to sve opravdavala,neznam zbog cega ali mislim one sto laki ubaci teme su djecu za skole ne za nas,takode nemam nista protiv lakia ali sto nije uredu nije pa i to.Arrdy je i suvise dobar da na to reaguje a steta mnogi odlaze sa ovog sajta zbog gluposti.Takode ija vas sve pozdravljam i zelim svako dobro,znam koala ce reci da mi je to u praksi ali vidim i on slabo je tu,ja ponekad udem samo da vidim sta se dogada ali vidim sve isto...Da vas nebi mnogo gnjavila mnogo pozz i svako dobro...a takode od mene poseban pozz za Arrdy i koalu...Nely...
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 7:43 pm

ostah ja sama u ovom djecjem vrticu......

pa sta Vam je drage cure.... Tako nas je malo da stvarno niko nikom ne bi trebalo da smeta... Pa kako bi izgledalo da je 100, 200 1000 članova kao u drugim forumima....

stvarno mi je ovo sasvim nejasno. Ovo je diskusioni forum za zabavu, ovo je javno mjesto kao jedan trg u gradu i tu dolaze raznorazni ljudi... Tu niko nikog ne mora da voli , vazno je samo da se postuju odredjena pravila i to je sve.


Poslednji izmenio lara dana Pon Okt 12, 2009 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lanaa
Moderator
Moderator
lanaa


Ženski Broj poruka : 5423
Godina : 41
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 06.04.2008
E08 Bodovi : 166

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 8:05 pm

Kad malo bolje razmislim...zasto bi odlazile zbog nekih glupih tema koje nisu vrijedne nicemu...al volimo da ucestujemo u njima...mislim par nas...aa da se frka zbog toga stvara..pa i tako nas je malo..i sada i ovo malo hocemo da nema i gotovo...sta smo onda postigli ,,NISTA,,mjesto neko gdje smo dnevno provodili tako reci najvise..da sad samo tek tako napustimo..ovdje sto nas je ostalo ...i sa svima volim da se druzim i drage osobe kad bolje razmislim da mi bude vaznije neka frka zbog nekih tema ii kazem samo..odlazim..nema smisla..
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 9:31 pm

Lana, jako me raduje da si "bolje razmislila". Stvarno bi bilo krajnje djetinjasto ....
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 9:50 pm

Pa ljudi moji i žene naravno davno smo to već jednom riješili što se tiče tema koje Vam se ne sviđaju........U njima nemorate ni da učestvujete bar ja tako radim a mislim i da svako normalan to bi uradio isto.Činjenica je da smo u zadnje vrijeme većina nas prezauzeta ali takav je život i moramo trčati za njim ......Vjerujte ja ne bih ni ustajao od komp...ali ima i prečih stvari koje se moraju uraditi ali to sve nije razlog da bih odlazio sa sajta jer se ovdje tako lijepo osjećam uostalom kao i većina Vas ...
Beban ostavka se ne usvaja hehhehehehe............a nely će i dalje da bude tu vjerujem ........

Ovo nam nikome netreba da se zamaramo oko kojekakvih tema...Šta Vam odgovara to i radite mislim na tim temama učestvujte i IDEMO DALJE
:crazy:
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 7:16 pm

daj molim vas pa sta je sad ovo jesam odsutan 3 nedelje i nemogu iscekat da vas cujem a vi tako iza ledja ajde nema veze sad cu da obrisem tzv GLUPE TEME i stvarno vam kazem odoh ja da vam ne tjeram clanove allaha mi mi je dosta svega u pravu si baban previse je licemjerja a ja budala svakom vjerovao ...pozzdrav narode
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lanaa
Moderator
Moderator
lanaa


Ženski Broj poruka : 5423
Godina : 41
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 06.04.2008
E08 Bodovi : 166

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 7:24 pm

ma sta ti je laki..daj sta pretjerujete niko nigdje ne ide niti se sta brise..kome nesto se ne svidja opet cu da ponovim..neka ne obraca paznju na to
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 7:30 pm

ma kako da ne obracam paznju prva nely mi 100 puta nely skocila za oci oko tema eto ti nely najedi se sa je***** temama izbriso sam ih jesil zadovoljna joj kaki ste licemeri pojedinci da nije lane koale i lare i arrdyja odavno bi otisao ,...izvinjavam se na izrazu ali svaki zivac mi kidaju i to necu da dopustim jer nijesu vrijedni toga ....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 11:18 pm

auuu... Previse negativna tema... Ja sam za ovo kriv. Ajde ovako...

Beban, Laki, Nely... I ostali... Svako moze otvarati teme, bio clan ili moderator... Ako tema nije dobra o tome se na fin nacin raspravlja [zna se gdje]... Ja sam otvorio milion glupih tema... Kada sam vidio da nisu dobre izbrisao sam... Bez ikakve panike... Laki se trudi maximalno i nije zasluzio da mu se kaze da su mu teme preglupe... BTW, ostavka se ne usvaja... Jedno od pravila na ovom forumu je da ce Vam se ukinuti status moderacije kad Vas mi "protjeramo"... Beban znam da si se potrudila da napises sto gore o lakiju i forumu... Nije ti uspjelo... Sve se moze rijesiti na razuman nacin... A odlazak znaci da ste slabi, da ste kukavica, da ne mozete da se suocite sa problemom... A znam da niste takvi... Laki, nemas sta da se nerviras, jednostavno imas sve pohvale za trud... Da li bi forum bio bolji da se teme ne otvaraju [kakve god]? Ako je kao sto kazete dosta glupih tema od lakija, gdje su onda te mastovite i inteligentne teme od Vas... Bez uvrede, ali koliko god da to zvuci sada lose... Jesmo dobro drustvo ali smo nikakva organizacija... Jednostavno ne saradjujemo i dozivljavamo se kao konkurenciju... Pojma nemam zasto... Koala je u pravu... Necemo dozvoliti da unistimo ovakvo mjesto gdje svi rado dolazimo... Ajde malo razmislite, hocete li odluciti da svi ovo sada napustite i iznervirate me sada kada je licno meni to najmanje potrebno... Ja studiram, ucim ko lud... Iskreno jedan od ciljeva mi je da nekada napravim od ovog sajta nesto sto na nasim prostorima jos nije postojalo... To ce i biti... Ajde napisite jos par poruka da je sve u redu i da zakljucam ovaj blog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 11:30 pm

nema problema sto se mene tice ...ali da otvaram teme necu nema sanse vise ....Jer ja imam osjecaj da ja teram odavde pojedine clanove i stvarno se tako osjecam!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lanaa
Moderator
Moderator
lanaa


Ženski Broj poruka : 5423
Godina : 41
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 06.04.2008
E08 Bodovi : 166

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 13, 2009 11:36 pm

Ne podrzavam nikoga al ovo sto je arrdy napisao...je potpuno u pravu...sto nam sve ovo treba ja kao prva nikada nebih se zbog nekih glupih tema toliko bijes svoj iznosila i neko sto se trudi da nam bude sto bolje...da mu mi na takav nacin se zahvalimo reci,,glupe teme,,,ovdje nas koliko ima mi nemozemo da nadjemo bas nesto zajednicko da bi se u slogu radilo kako treba..pa dajte ljudi stvarno ovo je prvo mjesto bilo gdje se najvise opustimo uzivamo u prijatnom drustvo nikakve frke nije bilo../da nakon nakon nekoliko sada ovo..pa svi mi ocekivamo neku reakciju od Arrdyija kao administrator sta ii kako on misli kako da odlucio..mislim da mi sami trebamo ii bez njega to da radimo..mi koji status imamo svi moderatori zar nam nebi bilo ljepse da se dnevno iskupimo na chatu bar pola sata svi..pa sve rijesimo ako nam je nesto nejasno..a ne ovako..znam da sam i ja ovdje koliko lakijeve teme tolika i ja umjesana...al ne vidim razlog zasto..al nebitno..samo nije rijesenje najbolje...samo ..Odlazim..
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 12:56 am

Ma ja bih zaključao ovu temu kome se sviđa neka dolazi i druži se sa nama a kome ne bože moj šta ćemo mu njegova ili njena volja......................



Ljudi idemo dalje :crazy:
Nazad na vrh Ići dole
lanaa
Moderator
Moderator
lanaa


Ženski Broj poruka : 5423
Godina : 41
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 06.04.2008
E08 Bodovi : 166

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 1:02 am

Zar to nije i tvoj posao..da zakljucas smiješno poz
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 10:21 am

koala ::
Ma ja bih zaključao ovu temu kome se sviđa neka dolazi i druži se sa nama a kome ne bože moj šta ćemo mu njegova ili njena volja......................



Ljudi idemo dalje :crazy:

Ma baü tako ... slažem se
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 4:24 pm

lara ::
koala ::
Ma ja bih zaključao ovu temu kome se sviđa neka dolazi i druži se sa nama a kome ne bože moj šta ćemo mu njegova ili njena volja......................



Ljudi idemo dalje :crazy:

Ma baü tako ... slažem se


Koala tako neka i bude ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Sponsored content





Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne bih da odem bez pozdrava!   Ne bih da odem bez pozdrava! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne bih da odem bez pozdrava!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: ENTER08 :: Tehnicka podrska :: Moderacija :: Arhiva-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions