ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:19 am

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Duh
Jedno od vodećih istraživanja paranormalnih pojava kaže kako svatko može uhvatiti duha. Potrebna vam je samo svijeća, staklenka i - čokoladica!
Prvi i jedini korak pri hvatanju duha jest - staviti svijeću i čokoladicu u staklenku koju potom treba staviti na mjesto gdje se sumnja u prisutnost duha, najbolje oko ponoći. 'Nisam siguran zašto, ali duhovi jednostavno ne mogu odoljeti čokoladici i ući će u staklenku', tvrdi dr. Jozef Kaposi, mađarski istjerivač duhova iz Budimpešte. 'Kad uđe unutra, energija svijeće će ga zarobiti. U tom trenutku samo trebate zatvoriti poklopac na staklenki i duh više ne može pobjeći. Znam da zvuči čudno, ali hvatanje duha je zaista tako jednostavno. Samo morate paziti da sa slatkiša barem djelomično skinete omot prije nego ga stavite u staklenku jer inače duh neće doći ni blizu', dodao je.

Dr. Kaposi je ovu metodu hvatanja duha otkrio sasvim slučajno. Dok je pokušao uhvatiti duha koji je opsjedao jednu trgovinu, otkrio je sklonost duha da često ide u dio u kojem se nalaze slatkiši. 'A već od ranije sam znao da zapaljenom svijećom možete zarobiti duha i samo sam zbrojio dva i dva'. Istraživači paranormalnog diljem svijeta 'prigrlili' su ovu jedinstvenu metodu dr. Kaposija nazivajući je 'brilijantnom zbog svoje jednostavnosti'. Ipak, nije baš preporučljivo da ovu metodu koriste amateri. 'Nikako ne želim ohrabrivati ljude da hodaju okolo i traže duhove kako bi ih uhvatili. Ova tehnika bi se trebala upotrebljavati samo da se zaustavi učestalo pojavljivanje i opsjedanje tamo gdje duhovi već postoje', pojasnio je dr. Kaposi.
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:28 am

aaa znaci oni vole cokoladice ljudi kojiisprobavate ovuglupost pazite da nekog drugog ne uhvAtite zahvaljujuci cokoladici
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:29 am

laki ::
aaa znaci oni vole cokoladice ljudi kojiisprobavate ovuglupost pazite da nekog drugog ne uhvAtite zahvaljujuci cokoladici


a koga bi ti to da uhvate ljudi smiješno smiješno smiješno smiješno
Nazad na vrh Ići dole
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:46 am

ako vam uspe hvatanje javite smiješno
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 12:45 pm

sta ce mi jadni duh neka ga neka seta i uziva kuku ,jos ni duhove ne pustaju na miru,a kada oni postanu duhovi jao si ga njima hahahaaaaa,osnivam grupu za zastitu duhova i da se borimo za njihova prava smiješno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:55 pm

hahaahahahahhahahaha ako ko uhvati duha ...svaka cast....


svak ko je poucan zna da duhovi ne postoje na ovom svetu zna se gdje im je mjesto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 6:35 pm

sta si time hteo da kazes? da sam ja mozda glupa ili sta? svaka ti cast Laki, stvarno nemam reci!!! samo sam se zezala, ali izgleda da to vise ne mogu. ubuduce necu odgovarati na teme, da bi ostali POUCNI, mogli da pokazu tu svoju PAMET!
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 6:45 pm

Helena ::
sta si time hteo da kazes? da sam ja mozda glupa ili sta? svaka ti cast Laki, stvarno nemam reci!!! samo sam se zezala, ali izgleda da to vise ne mogu. ubuduce necu odgovarati na teme, da bi ostali POUCNI, mogli da pokazu tu svoju PAMET!


ne Helena taman posla ja kazem za tu temu svakom a ne nista nisam ja tebi rekao ako si se nasla uvredjena izvini ...a nisam nikom rekao da je glup ili sta vec pa ne ni tebi...ne ja samo kazem da duhovine postoje a ti sto su otkrili e njima sam to rekao...


kako god ja se nikom nemam namjeru ispravdavat...i ne vidim razlog zasto se ljutis za gluposti problemi nikom ne trebajuovdje i nikakve svadje to da pojasnim....

Sledece ja uopste nisam tebi rekao !!!! to bar vidis razgovarao sam sa beban a ne sa tobom brate i nevidim razlog zasto ti mene navodis za to jer to i slijepi vidi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 6:54 pm

zato sto si napisao ako ko uhvati duha, a ja sam vec u svom odgovoru napisala ako vam uspe hvatanje.... e zato.... drugo, ne zelim da se raspravljam niti da pravim probleme, nisam to ni ranije radila pa necu ni sad. u redu je, ne moras se izvinjavati nije ni bitno
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 6:58 pm

Helena ::
zato sto si napisao ako ko uhvati duha, a ja sam vec u svom odgovoru napisala ako vam uspe hvatanje.... e zato.... drugo, ne zelim da se raspravljam niti da pravim probleme, nisam to ni sada radila pa necu ni sad. u redu je, ne moras se izvinjavati nije ni bitno

jeste bitno zato sto nisam mislio nista za tebe a ti si se nasla uvrijedjena ...nema zastajer nisam mislio na tebe uopste kazem za te sto su tu glupost izm,islili jer svak ko je normalne cudi zna da duhovima ovdje nije mjesto ili uzivaju ili pate zna se gdje i kako ...a ja nisam glup helena da znas jer sam vidio da si se salila cim si stavila smesak kao sto ti smatras i navodis gore...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
Helena
Nivo 3
Nivo 3
Helena


Ženski Broj poruka : 1963
Datum upisa : 08.06.2009
E08 Bodovi : 13

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 7:04 pm

Ok. drago mi je da smo to resili, i nastavljamo druzenje. poz
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 7:07 pm

ok pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 1:03 am

smiješno smiješno smiješno smiješno


Gdje ste sad duhoviiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 4:15 pm

evo naassssssssssssssssss huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu smiješno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 5:46 pm

Ubuduce da ne bi bilo nesporazuma ,,savjetujem ti da citiras osobu koju komentiras da ne bi bilo zabuna poz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Empty
PočaljiNaslov: Re: Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!   Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Znate li kako uhvatiti duha? Postoje mamci!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions