ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Gazdarice istukle radnicu

Ići dole 
AutorPoruka
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Gazdarice istukle radnicu Empty
PočaljiNaslov: Gazdarice istukle radnicu   Gazdarice istukle radnicu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 6:45 pm

Radnica butika Exclusive u centru Podgorice Snežana Anđelić završila je sinoć u bolnici, nakon što su je juče popodne, kako tvrdi, pretukle vlasnice radnje Nataša i Sandra Mijušković, pišu današnje Vijesti.

Djevojka je juče nekoliko sati provela na detaljnim pregledima u Kliničkom centru u Podgorici, poslije čega su ljekari odlučili da je, zbog podliva i povreda na glavi, zadrže na neurohirurškom odjeljenju.

Ona je slučaj prijavila policiji, koja je pokrenula istragu.

“Stigla sam na posao u 13,45 časova i rekla koleginici iz prve smjene da ode nešto da pojede, jer je, zbog toga što smo primali robu, trebalo da ostane duže na poslu. U međuvremenu, stigla je Sandra i počela da viče na mene. Govorila mi je otkud mi pravo da šefujem u butiku i da bez njenog znanja puštam nekog da izađe. Tada me je udarila pesnicom u glavu i odgurnula. Braneći se, i ja sam nju odgurnula i krenula da uzmem tašnu i jaknu. Rekla sam joj da treba da je sramota zbog toga što me udara i zaprijetila da ću sve da prijavim policiji”, ispričala je Vijestima Snežana Anđelić.


Ona tvrdi da je pominjanje policije ražestilo vlasnicu koja je nakon toga ugurala u magacin, a potom iz butika izbacila mušterije i zaključala radnju.

Vijesti dalje pišu da su “prave muke nastupile tek kada je oko 16 časova u butik stigla druga gazdarica - Nataša.

“S vrata me uhvatila za ruku i svom silinom gurnula u ćošak magacina. Glavom sam udarila u police. Nataša mi je zavrnula ruku, dok me Sandra tukla i vrijeđala. Ne znam kako i sa čim su me sve udarale, pokušavala sam da se odbranim, znam da sam jednu od njih ogrebla noktima po licu. Sandra me je udarala šipkom, a Nataša nogama. Molila sam ih da me puste, preklinjala da prestanu da me tuku, ali ništa nije pomagalo. Mislim da me je spasilo to što je koleginica ušla u magacin i plačući pokušavala da ih urazumi. Sandra je i nju udarila po vratu i ona je istrčala iz radnje”, ispričala je Anđelićeva, koja je tada uspjela da se pridigne, uzme stvari i pobjegne.

Vlasnice butika, nakon incidenta, pozvane su u policiju gdje su dale izjavu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
 
Gazdarice istukle radnicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions