ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Sretan rođendan Laro

Ići dole 
+2
Arrdy II
lara
6 posters
AutorPoruka
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:58 am

Wau........ ovo je uznenađenje , Koala i to jaaaako prijatno.... hi hi hi na prvi momenat nisam kapirala... mislim se he...? rođendan ...? Lara...?? i onda ukapiram da meni moj prijatelj iz Enter08 a posebno moj forumaš iz SA ... čestita rođendan. Hvala Ti najljepša. Iznenađenje uspjelo i obradovao si me pravo. Upravo me čeka još jedno iznenađenje . Moji mladi mi priređuju proslavu sa titelom "Rođendan Kulture..." U 10 će doći po mene... ...
Gdje i kako ću slaviti.. nemam pojma .. to je iznenađenje. Popodne ili večeras ću Vam pričati...
Svima pozdrav i lijep dan od Lara. Evo častim Vas ...


Sretan rođendan Laro Geburtstagstorte_21911Sretan rođendan Laro Cocktails
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 4:34 pm

sve najbolje!


Sretan rođendan Laro 41254
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:13 pm

Evo me stigla sam kući....! U pravi čas jer je masivno počeo da pada snijeg .. a prije toga prvo neka ledena kišica nakon što je jutros još pravo sijalo sunce.

Rođendanski program je bio super.... kao prvo je bilo cvijeće , predaja to jest od moje strane primanje lijepih poklona... i jedan zajednički doručak. Prvo na programu je onda bila izložba fotografije od umjetnika Jim Raketa.... hm.. hm.... slika prominentnih ličnosti , posebnom tehnikom to jest posebnom starinskom kamerom ... OK ... vrijedilo je pogledati. Druga tačka je bila izložba model-željeznica ... Tema Ruhrska oblast 60-tih godina. Jako zanimljivo i za mene i dirljivo jer sam se podsjetila na neke ranije godine.
Glavna atrakcija... rođendana je bila košarkaška utakmica Koeln -Oldenburg u Koelnu, super uzbudljiva.. a pogotovo što za Koeln igra moj nečak.... sin rodice mi. Između ovih sadržaja smo naravno često jelli i pili i eto zahvalna sam mojima za ovu divnu organizaciju i bilo mi je suuuuuuperrr!!!!!
Hvala na čestitkama.
Lara
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 2:27 am

pozzzzzzz...............super provod...............a ko pobijedi na utakmici....... smiješno
i ja bih je rado pogledao da sam bio u prilici Oldenburg je vodeći koliko znam.............. tounge
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 3:53 am

Super utakmica ... Jest da je Oldenburg na kraju pobijedio... sa 5 poena razlike ali su se ovi iz Koelna borili do kraja..... Razliku od 20 poena su bili doveli do 3.... ali onda ipak nije išlo ... nije išlo dalje....
Pozz...
Nazad na vrh Ići dole
stranacx
Nivo 2
Nivo 2
stranacx


Ženski Broj poruka : 176
Godina : 70
Location : Ljubljana
Datum upisa : 25.10.2008
E08 Bodovi : 0

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 7:58 am

dragoj lari iskrene sestitke...uz ove ruze ide i srdacna pusaaaaa

Sretan rođendan Laro Ruze02jl0rm0
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 37
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 10:07 am

i ovdje se cestita aaaaaa neka si ziva i zdrava HBirthday svirač
Nazad na vrh Ići dole
mmiikkii
Nivo 2
Nivo 2
mmiikkii


Muški Broj poruka : 399
Godina : 38
Država : Srbija
Datum upisa : 11.11.2008
E08 Bodovi : 3

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 11:28 am

srecan ti rodjendan laro i sve najbolje ti od srca zelim ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tutinburg.org
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 12:08 pm

Eh stvarno ste dobri... hvala , hvala hvala..
Jest Dino u tri teme čestitanje ovo je.... i poruke , pokloni, cvijeće... hvala vam ovo je prava radost.
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 37
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitimePon Feb 09, 2009 1:50 pm

larita zasluzila si bogami zato ima toliko i duplo vise treba da ima poljubac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sretan rođendan Laro Empty
PočaljiNaslov: Re: Sretan rođendan Laro   Sretan rođendan Laro Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sretan rođendan Laro
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions