ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe Empty
PočaljiNaslov: Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe   Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 2:53 am

Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe V14370Nosio je odrpanu odeću, vozio „krntiju“ i izvodio je svoju devojku Lisu na jeftine sastanke. Onda su se verili i Džo Džonson je otkrio istinu: nakon što su ga mnoge žene prevarile, on je od Lise krio da poseduje bogatstvo od 10 miliona funti koje je dobio na lutriji, piše „Dejli mejl“.
Lisa Džonson još uvek čuva prsten koji je joj je njen suprug Džo poklonio, sa malim kamenom i cenom od manje od 200 funti. Prsten je bio božićni poklon i kada ga je dobila bila je presrećna.
„Mogla sam da primetim da Džo nije imao puno novca“, priseća se Lisa, tako da sam znala da je cena prstena bilo pravo malo bogatstvo za njega i za mene je taj poklon bio izuzetan. To mi je mnogo značilo“, kaže Lisa.

Deset meseci kasnije, kada ju je Džo zaprosio, ona je sa suzama u očima rekla „Da“. Tek kada su se zaručili on joj je otkrio tajnu. Daleko od siromašnog čoveka, on je bio dobitnik nagrade na lutriji od 10 miliona funti, sa listom zemljišta, skupim automobilima i novcem da može da leti po svetu u privatnim avionima.
„Kada mi je prvi put otkrio sve, bila sam užasno besna, naš zajednički život bio je laž. Mislila sam da je u problemima zbog razvoda i da je mogao da nam priušti jeftine barove i restorane. Odjednom, on mi govori kako može da kupi sve što poželi. Osećala sam se izdanom“, priseća se Lisa.
Tek kada joj je objasnio kako su ga žene ranije povredile shvatila je zašto je sve krio od nje.
Džo i Lisa su sada venčani i kako ona kaže, lakše joj je zbog toga što je lagao jer je između njih 23 godina razlike i ljudi ponekad misle da je sa njim zbog novca.
“Ali, ja najiskrenije mogu da kažem da sam se zaljubila u čoveka za koga sam mislila da nije imao ništa“.
„Došao bih po Lisu u starom, prljavom Land Roveru. Bio sam jadno obučen, vodio je u jeftine restorane i na našem prvom sastanku sam je pustio da plati polovinu večere. Kada bih je odveo kući, lagao sam da čuvam kuću bogatom prijatelju. Naš prvi odmor koštao je 200 funti i bili smo u hotelu sa dve zvezdice. Primoravao sam sebe da je i dalje obmanjujem jer sam želeo da je zaprosim i morao sam zasigurno da znam da će reći „Da“ iz pravih razloga“, rekao je Džonson.
Lisa (40) bila je samohrana majka petogodišnjeg dečaka kada je prvi put upoznala Džoa u oktobru 2000. godine. Par se venčao na Mauricijusu pre sedam godina i venčanje je koštalo 17.000 funti.
Nazad na vrh Ići dole
 
Otkrio izabranici da je milioner tek posle veridbe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Putnik prizemljio avion posle smrti pilota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions