ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Felps snimljen kako "duva"

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Felps snimljen kako "duva" Empty
PočaljiNaslov: Felps snimljen kako "duva"   Felps snimljen kako "duva" Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 2:29 am

Felps snimljen kako "duva" V14064 Olimpijski šampion priznao je da se ponašao "krajnje nedostojanstveno".
Mladi sportista, ovenčan sa osam medalja na OI u Pekingu, snimljen je kako puši marihuanu na jednoj žurci.

"Doneo sam lošu odluku, i sada svi znaju za to. Imam 23 godine, i uprkos sportskim uspesima, umem da se ponašam na mladalački, ponekad neodgovoran način. Znam da to nije ono što ljudi od mene očekuju", saopštio je Felps.

"Iskreno se kajem, i obećavam obožavateljima i javnosti - neće se ponoviti".

Britanski tabloid "News of the world" objavio je sliku Felpsa nastalu na jednoj žurci prošlog novembra, gde mladi sportista "duva" iz ogromne nargile.

Žurka je bila održana na Univerzitetu Južne Karoline, a Felpsa je "škljocnuo" jedan od gostiju.

"Kada su mu ponudili, odmah je prihvatio i otišao u jednu zabačenu prostoriju. Videlo se da je i ranije baratao nargilama, znao je šta radi", rekao je taj neimenovani izvor.

Američki Olimpijski komitet izrazio je "žaljenje i razočaranje" Felpsovim postupkom.

Izvor:Mondo
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Felps snimljen kako "duva" Empty
PočaljiNaslov: Re: Felps snimljen kako "duva"   Felps snimljen kako "duva" Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 5:41 am

ah samo traze dlaku u jajetu po mom misljenju,i on je ljudsko bice sa svim manama i vrlinama
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Felps snimljen kako "duva" Empty
PočaljiNaslov: Re: Felps snimljen kako "duva"   Felps snimljen kako "duva" Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 11:23 am

Pa od kad ikad nije više POPULARNO biti normalan a pogotovu pozitivan.... to je samo maslo medija... to imaš pravo beban.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Felps snimljen kako "duva" Empty
PočaljiNaslov: Re: Felps snimljen kako "duva"   Felps snimljen kako "duva" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Felps snimljen kako "duva"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Snimljen planet koji "guta" zvijezda
» Snimljen najgori smijeh na svijetu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions