ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Nepoznati ujak mu ostavio milijarde

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Nepoznati ujak mu ostavio milijarde Empty
PočaljiNaslov: Nepoznati ujak mu ostavio milijarde   Nepoznati ujak mu ostavio milijarde Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 2:58 am

Nepoznati ujak mu ostavio milijarde KomratVrlo moćni i bogati Nijemac svog je nećaka iz siromašne Moldavije učinio milijarderom i vjerojatno, u ovom trenutku, najsretnijim čovjekom na svijetu. Student Sergej Sudev ujaka je vidio samo dva puta u životu, za vrijeme svog posjeta Berlinu. Bogati ujak ga ipak nije zaboravio jer mu je, nakon smrti, ostavio 950 milijuna eura zajedno sa svom svojom imovinom,piše Večernji.
Novopečeni milijarder ovih će dana otputovati u Njemačku kako bi potpisao sve potrebne papire i imovinu registrirao na svoje ime.

Sergej je student novinarstva, a u slobodno vrijeme radi kao DJ na lokalnoj radio stanici u gradu Komratu. Zarađuje, tj. dosad je zarađivao svega 150 eura na mjesec. Ovaj 31-godišnjak tvrdi da se nije nimalo promijenio, ali da je u gradu već dobio nadimak "multi". Svakoga dana javlja mu se sve više stanovnika grada koji traže financijsku pomoć, neovisno o tome poznaju li Sergeja ili ne.

'Sergej, udaj se za mene!'
Mladi bogataš u svom je gradu glavna tema razgovora jer njegovo bogatstvo odgovara godišnjem proračunu cijele Moldavije. Grad od 25.000 ljudi "opijen" je bogatstvom svog sugrađanina, a najviše se to odnosi na potencijalne udavače koje mladog Sergeja doslovno opsjedaju.

- Svog sam ujaka našao na internetu još 1998. Poslao sam mu e-poruku, on mi je odgovorio i pozvao me da ga dođem. Priredio mi je srdačnu dobrodošlicu, a kasnije mi je čak slao i nešto novca iako ja to nisam tražio, rekao je Sergej. Sergejev 56-godišnji ujak umro je od srčanog udara u rujnu 2007. Godinu dana poslije, njegovi odvjetnici posjetili su Komrat i 31-godišnjem studentu priopćili sretnu vijest. Sergej nije mogao vjerovati da je osim novčanog bogatstva postao većinski dioničar jedne njemačke banke i vlasnik cjelokupne pokretne i nepokretne imovine svog ujaka.

'Bogatstvo mi stvara probleme'
- Trenutačno mi bogatstvo izaziva samo probleme i glavobolje. Ne bih zbog toga želio upasti u neprilike. Gotovo da ne mogu izaći kupiti ni cigarete, a da me ljudi ne počnu zasipati pitanjima, čestitkama i željama - žali se Sergej.

To i ne treba previše čuditi jer Moldavija je, uz Kosovo, najsiromašnija europska država. Komrat, grad u kojem Sergej živi, malo je mjesto koje nema ni semafore, a otvaranje svakoga novog kioska ili trgovine tamo je veliki događaj o kojem se tjednima govori.

Svoju korist u Sergejevu bogatstvu traže i gradski čelnici koji su održali hitan sastanak na kojem su odlučili da moraju saznati kako će njihov sugrađanin potrošiti novac i hoće li što darovati svome gradu
Nazad na vrh Ići dole
 
Nepoznati ujak mu ostavio milijarde
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nepoznati virus gripe u Ukrajini: Dvadeset mrtvih
» Na proizvodnji maka zarada 1,4 milijarde eura

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions